Автоматизація та кібербезпека енергосистем

0
МИ РАДІ ВАС ВІТАТИ НА САЙТІ КАФЕДРИ
"Автоматизація та кібербезпека енергосистем"

Наша Кафедра – одна з небагатьох кафедр, яка формує науковий потенціал сучасної електроенергетики, проводить системну підготовку кваліфікованих науково-педагогічних кадрів (докторів наук і докторів філософії PHD), очолює перспективні дослідження в області моніторингу режимів функціонування та кібербезпеки енергосистеми України.

Кафедра «Автоматизація та кібербезпека енергосистем» НТУ «ХПІ» готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Випускник кафедри є інженером-електриком, енергетиком і фахівцем з релейного захисту та автоматики.

202
200
201

Мікропроцесорні пристрої УЗА

Кафедра готує за такими профілями підготовки:

«Системи управління виробництвом і розподілом електроенергії» – яка надає великі перспективи у працевлаштуванні та кар’єрному зростанні;
Перелік кваліфікацій профільної програми підготовки «Системи управління виробництвом і розподілом електроенергії» надає можливість займати широке коло посад електроенергетичної галузі, серед яких:

 

                    Термінал Діамант

Найбільш затребувані – високооплачувані фахівці служби релейного захисту та автоматики більшості вагомих підприємств енергетичного сектора України.

 

——————————————————————————————————————————————————————-

Безпілотний літальний апарат

Фахівці з контролю режимів роботи цифрових підстанцій і магістральних ліній за допомогою БПЛА (безпілотних літальних апаратів)

\

\

 

«Технології кібербезпеки в електроенергетиці»актуальна спеціалізація у світовій електроенергетиці. Магістри, які опанували профільну підготовку «Технології кібербезпеки в електроенергетиці»:

 Фахівці з апаратно-програмного забезпечення силових елементів цифрових підстанцій і автоматизованих систем управління режимами роботи національної енергетичної системи України.