![](http://web.kpi.kharkov.ua/bapm/wp-content/uploads/sites/28/2024/05/440425067_837179478443726_8933919440482473375_n-850x478.jpg)
Дуже дякуємо за таку можливість відділу міжнародних зв’язків НТУ «ХПІ» (начальник відділу Александр ГОНЧАРОВ) і приймаючій установі в особі директора Управління з наукових питань та міжнародних зв’язків Мішкольцького університету KrisztinaSANDOR, заступника декана з міжнародних зв’язків економічного факультету Мішкольцького університету Dr. SzabolcsNAGY, інституційного координатора Erasmus+ & CEEPUS KrisztinaSZŐKE, інституційного координатора пані HenriettTÓTH.