Внимание cтуденты! Конкурс на получение стипендии

Оголошується конкурс для отримання стипендій на навчання у рамках програми Erasmus+ на весняний семестр 2020/21 н.р. у Мішкольскому університеті (Угорщина).

Навчання в Угорщині буде проходити в весняному семестрі 2020/21 н.р. Для студентів НТУ «ХПІ» освітнього ступеня «бакалавр» доступні 5 стипендій.

Обов’язковою вимогою для конкурсантів є наявність сертифіката рівня В2 з англійської мови або проходження особистої співбесіди на знання мови.

 

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні до 15.11.2020 року надіслати необхідні документи.

Всі документи повинні бути виключно в PDF-форматі.

Назва файлу має містити прізвище студента та тип файлу, наприклад: Іvchenko_СV.pdf. Документи, які є багатосторінкові мають бути підготовлені як єдиний PDF-файл зі зрозумілою назвою! Натиприклад, єдиний PDF-файл з сертифікатами, відгуками викладачів та перемогами в олімпіадах повинен мати назву: Ivchenko_Certifikate.pdf.

Перелік документів, які необхідно надіслати:

— Мотиваційний лист (англійською та українською мовами)

—        CV (обов’язково з фото, яке має бути призначеним для резюме, мати номер телефону та E-Mail )

—        Transcript of records (дозволяється фото оцінок з залікової книжки)

—        Мовний сертифікат (не нижче В1/В2 з англійської)

—        Будь-які додаткові сертифікати /грамоти /нагороди, що показують мотивацію і здібності студента (відгуки викладачів, перемоги в олімпіадах і тд, ) — якщо є в наявності.

 

Міжнародний відділ в Мішкольскому університеті після перевірки надісланих документів, проведе первинну перевірку наданих документів та самостійно визначить коло претендентів з якими ми проведемо співбесіду (онлайн або телефоном). З конкурсантами, які отримають стипендії на семестрове навчання в університеті, далі зв’яжеться представник університету та надасть подальші інструкції для отримання визі.

Будь-ласка, слідкуйте за повідомленнями на електронну пошту.

Документи надсилати на електронну адресу olga.savchenko@khpi.edu.ua або звертайтеся телефоном: +380(57)-707-68-18.