Освітньо-професійна програма

                                  «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»

                         (доступна бюджетна та контрактна форма навчання)

Підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців у галузі міжнародних економічних відносин, які здатні в цій сфері аналізувати економічні інтереси суб’єктів, проводити комплексні науково-прикладні дослідження, засновані на передових досягненнях світової та вітчизняної економічної науки, та впроваджувати знання у практику, враховуючи глобальні виклики та інтеграційні процеси, для забезпечення сталого розвитку експортно-імпортного потенціалу промислових підприємств України.
       Характеристика спеціальності.
Фахівці за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» здобувають знання і навички в управлінні міжнародними економічними процесами на глобальному, національному та корпоративному рівнях.
      Орієнтація освітньої програми.
Програма орієнтована на підготовку висококваліфікованих фахівців з науково-економічним світоглядом у сфері міжнародних економічних відносин, управління міжнародними бізнес-структурами, економіки та організації  ефективної міжнародної торгівлі та інвестиційної діяльності і забезпечення інтеграції бізнесу в світову економіку з використанням інструментарію  бізнес-аналітики й інформаційних технологій.
      Особливості програми.
Програма передбачає формування навичок ефективного  управління міжнародною економічної діяльністю бізнес-структур з використанням інструментарію бізнес-аналітики, сучасних інформаційних технологій та інноваційних методів, що дозволяє забезпечити сталий розвиток експортно-імпортного потенціалу вітчизняного бізнесу.
     Міжнародна кредитна мобільність.
Діють договори міжнародної студентської кредитної мобільності ERASMUS+ з європейськими університетами-партнерами, що дають право найкращим студентам зі спеціальності на навчання протягом семестру у європейських вузах-партнерах.
    Можливості працевлаштування.
Випускники працюють на управлінських посадах в органах і установах Міністерства закордонних справ, органах державного управління та місцевого самоврядування; в транснаціональних корпораціях, банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, міжнародних організаціях; на підприємствах усіх форм власності, які займаються міжнародною діяльністю; в консалтингових компаніях, які займаються проблемами міжнародної економічної діяльності.
Високий рівень заробітної плати та можливості швидкого кар’єрного зростання роблять цю спеціалізацію надзвичайно привабливою для молодого покоління.
    Основні спеціальні навчальні дисципліни:

  1. Бізнес-комунікації іноземною мовою.
  2. Управління міжнародними проєктами.
  3. Основи наукових досліджень.
  4. Глобальна економіка.
  5. Міжнародні стратегії та моделі економічного розвитку країн.
  6. Інформаційно-аналітичне забезпечення МЕВ.
  7. Соціальна відповідальність бізнесу в МЕВ.
  8. Бізнес-планування зовнішньо-економічної діяльності промислового підприємства.