Практична підготовка здобувачів вищої освіти – один із важливих видів навчальної роботи, під час якої студенти набувають виробничі навички і вчаться приймати самостійні рішення у реальних виробничих умовах.
Підготовка висококваліфікованих фахівців передбачає доповнення набутих ними теоретичних знань системою практичної підготовки, формування (на базі сформованих в Університеті компетентностей) професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах.
Практична підготовка здобувачів вищої освіти на спеціальностях 051 Економіка і 292 Міжнародні економічні відносини складається з:

  • Виробничої практики
  • Переддипломної практики

Метою виробничої практики є розвиток професійної підготовки студентів, закріплення знань, які отримані в результаті навчального процесу, в умовах реальної практичної діяльності у сферах бізнес-економіки і управлінні персоналом.
Головним завданням виробничої практики є перше ознайомлення студентів з робочими місцями, поглиблення набутих теоретичних знань з фундаментальних професійно-орієнтованих навчальних дисциплін, визначення напрямку подальших наукових та прикладних досліджень.
Методичне забезпечення виробничої практики.
Мета переддипломної практики полягає у здобутті компетентностей відповідно до профілю вибраної освітньої програми та спеціальності шляхом оволодіння сучасним економічним мисленням і прикладними навичками, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування на базі здобутих знань здатності вирішувати дослідницькі й управлінські завдання та проблеми функціонування економічних систем різного рівня ієрархії.
Основним завданням переддипломної практики є формування у студентів професійних компетентностей, здатності до пошуку та прийняття ефективних рішень в економічних ситуаціях, які виникають в умовах ризику та невизначеності шляхом виконання низки професійних умінь, відповідно до вибраної професійної діяльності.
Методичне забезпечення переддипломної практики.