Вступнику

Кафедра Підприємництва, торгівлі і логістики здійснює підготовку бакалаврів, магістрів та докторів філософії (PhD)

за  спеціальністю D7 “Торгівля” (076 “Підприємництво та торгівля”) по наступним освітнім програмам:

Бакалаврат:

Магістратура:

Аспірантура:



Термінологія вступної кампанії

ПЗСО – повна загальна середня освіта.

НРК5 – освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь молодшого бакалавра.

НРК6 – освітній ступінь бакалавра.

НРК7 – освітній ступінь магістра, освітньокваліфікаційний ступінь спеціаліста.

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики, історії України та четвертого предмету на вибір (іноземна мова, біологія, фізика, хімія), яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу
за спеціальними умовами замінюється на співбесіду з  відповідних предметів за програмою НМТ.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. ЄВІ складається з ТЗНК та іспиту з іноземної мови.

Тест загальних навчальних компетенцій (ТЗНК) – форма вступного випробування, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

Єдиний фаховий вступне випробування (ЄФВВ) – форма вступного випробування, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

Єдине вступне випробування з методології наукових досліджень (ЄВВ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії на основі НРК7, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття третього рівня вищої освіти, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

Співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника з чотирьох предметів (складових: українська мова, математика, історія України та четвертий предмет на вибір), за результатами якої за кожний предмет (складову) виставляються оцінки за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»). Здійснюється закладом вищої освіти.

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Співбесіда з іноземної мови – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника, за результатами якої виставляється оцінки за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»). Здійснюється закладом вищої освіти.