🚀
Наука

На кафедрі під керівництвом п’ятьох докторів наук виконуються наукові та прикладні дослідження у напрямку розробки спеціалізованих програмних засобів для проектування та аналізу експлуатаційних характеристик конструктивних елементів авіакосмічного та енергетичного машинобудування, систем управління та навігації БПЛА, робототехнічних систем.

🌏
Міжнародна діяльність

Напрямки інтернаціоналізації навчальної діяльності кафедри включають обмін студентами та аспірантами з університетами Німеччини, Польщі, Китаю, Канади, розробку спільних навчальних планів, поїздки студентів на практику. Викладачі та аспіранти кафедри проводять спільні наукові дослідження з науковцями університетів Магдебурга (ФРН), Монреаля (Канада) та Вейхай (Китаю).

🖥
Участь ІТ компаній в освіті

Кафедра має обширні зв’язки та договірні відносини з IT компаніями міста Харкова та України. Насамперед компанії активно долучають до освітнього процесу: участь у проектному навчанні, організація практики студентів та дуальне навчання студентів старших курсів. Наші партнери: SoftServe, Akvelon, Grid Dynamics, EPAM, Global Logic, CodeIT, NIX Solutions, AMC Bridge.

Вас вітає колектив кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем!

Кафедра була створена в 1964 році для підготовки кадрів вищої кваліфікації, які володіли б як практичною інженерною підготовкою, так і фундаментальними знаннями в галузі математики та інформаційних технологій. Система навчання студентів, створена на той час у інженерно-фізичному інституті, стала використовуватися для підготовки інженерів – розробників систем управління різних літальних апаратів, в тому числі і космічних.

Протягом минулих десятиліть кафедра  випустила понад півтори тисячі фахівців, які працюють на таких підприємствах, як НВО «Хартрон-АРКОС», завод ім. Шевченко, ТОВ НВО «Вертікаль», SoftServe, Grid Dynamics, EPAM Systems, Intetics, DataArt, Nix Solutions, Global Logic, НДІ комплексної автоматизації, в університетах і наукових інститутах.

В даний час кафедра готує бакалаврів, інженерів та магістрів за спеціальностями:

Спеціальність: «122 Комп’ютерні науки»

Конкурсна пропозиція  «Комп’ютерні науки. Моделювання, проектування та комп’ютерна графіка»

Маєш питання про вступ або правила вступу та хочеш дізнатися більше про найближчі Дні відкритих дверей? Вступай до наших чатів:

Чат для вступників до бакалавріату у Telegram: https://t.me/cmps_bachelor

Чат для вступників до магістратури у Telegram: https://t.me/cmps_master

З питань вступу звертайтесь до доцента кафедри Мєтєльова Володимира Олександровича: +380502982142;

volodymyr.mietielov@khpi.edu.ua

Залиш свої дані та ми з тобою зв’яжемося!