Міжнародна співпраця

У грудні 2022 року співробітники кафедри ДтаГЕУ доцент Денис Мешков, ст. викл. Анатолий Савченко та методист ОЦ НТФ Анна Притиченко провели онлайн зустріч із представниками бразильського федерального університету Санта-Марії.
Під час зустрічі сторони зробили презентації про свої кафедри, наукові проєкти, які проводяться на кафедрах, та обговорили перспективи двосторонньої співпраці. Особливо цікавим вийшло обговорення особливостей вищої освіти в Україні та Бразилії. Колегам із Бразилії відомий багатий досвід нашої кафедри у дослідженні альтернативних палив, який ми виконували в рамках наукових проєктів з університетами Литви та Південної Кореї, а нам дуже цікавий досвід Бразилії щодо масового використання палив спиртового походження.
Наша команда ніколи не зупиняється та постійно шукає нові шляхи для розвитку кафедри та надання можливостей для студентів. Важливо те, що рівень сучасної освіти визначається не лише якістю підготовки студентів та переліком наукових робіт, а й також актуальними міжнародними зв’язками та можливостями для політехніків, які може надати кафедра ДтаГЕУ. Незважаючи на те, що ми зараз маємо низку договорів з німецькими та польськими університетами про практику, стажування та програми подвійного диплому для студентів, ми зробили крок ще далі!
Незабаром ми будемо готові запропонувати нашим студентам дуже цікаві та незвичайні можливості, які можна буде реалізувати за багато тисяч кілометрів від України, у далекій Бразилії. А вчені кафедри матимуть можливість публікувати спільні статті у бразильських збірниках.
Тримайтеся, далі будє!)