Новини факультету

Раді вітати Вас на сайті Електроенергетичного факультету !!!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ І БАТЬКИ!
Сьогодні Ви вирішуєте дуже складне і життєво-важливе завдання: куди піти вчитися і яку професію обрати? Ми пропонуємо Вам стати компаньйонами в дуже хорошому справі – подати оригінали документів на ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИЙ факультет і стати електроенергетиками! І ось чому:
По-перше, правильно вирішуючи зазначене вище завдання, потрібно вибирати серйозний ВНЗ – такий як НТУ «ХПІ». Нашому університету вже 132 роки і він був першим технічним вищим навчальним закладом в нашому регіоні України і йому не страшні ніякі реформи у вищій освіті.
По-друге, потрібно вибирати класичний факультет – такий як ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ НТУ «ХПІ». Нашому факультету в цьому році виповнилося 87 років і він був першим електроенергетичним факультетом в нашому регіоні України з дивно красивою історією.
По-третє, потрібно вибирати класичну (вічну) професію (галузь). Електроенергетика – одна з них, я думаю, тут довгі пояснення зайві.
По-четверте, потрібно вже зараз добре собі уявляти: куди ви підете на роботу після закінчення університету і чи цінується на ринку праці Ваш диплом? Сьогодні більшість керівників регіональної та української енергетики – наші випускники і є постійний реальний попит на наші кадри. Можете поцікавитися у відділах кадрів енергетичних підприємств і організацій.
 Чи легко у нас вчитися? Ні, не легко. Але хіба можна отримати гарну освіту або створити щось по-справжньому хороше, не помучившись і творчо не постраждавши. Математика, фізика, електротехніка, комп’ютерна техніка та процеси в енергетиці відкриють Вам цілий світ з хорошим фундаментом і перспективами. Будь-який шедевр народжується в муках. Так створіть цей шедевр – станьте кращим в нашій вічній і стрімко прогресуючій галузі!
 Може десь в іншому ВНЗ Вам скажуть: «Ідіть до нас. У нас не потрібно вчитися, а в ХПІ – дуже складно ». Це буде лише підтвердженням нашого високого авторитету.
 Навіть, якщо Ви не потрапите на бюджетне місце, майте на увазі, що контракт у нас – не вирок і через час той, хто вчиться, обов’язково займе своє бюджетне місце. А оплату за контрактом батькам потрібно розглядати не як фінансовий тягар, а як інвестиції в майбутнє дітей, тому, що в електроенергетиці ці гроші дуже швидко повертаються в сім’ю, а потім примножуються. Це реально так!

ВАС ЧЕКАЄ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ:

Спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Спеціалізації «Електричні станції» та «Енергетичний менеджмент і енергоефективні технології»
Підготовку проводить кафедра електричних станцій, в.о. завідувача кафедри – професор, кандидат технічних наук Махотило Костянтин Володимирович.
Випускники з успіхом працюють на багатьох енергетичних і промислових підприємствах, в таких відомих галузевих проектних організаціях і підприємствах: Харківська ТЕЦ-5, АК Харківобленерго, Північна енергосистема НЕК України, Зміївська ТЕС, «Харківенергопроект», «Укргідроенергопроект», «Укренергомережпроект», «ТепСоюз», на багатьох електростанціях України, таких, як Запорізька АЕС і ТЕС, Бурштинська та Луганська ТЕС та багатьох відомих промислових підприємствах. Випускники з успіхом вирішують актуальну проблему енергозбереження і підвищення енергоефективності промислового виробництва, у відповідних службах енергоаудиту та енергонагляду, в регіональних обласних і районних управліннях з енергозбереження.
Спеціалізація «Електричні системи і мережі»
Підготовку проводить кафедра передачі електричної енергії, завідувач кафедрою – професор, доктор технічних наук, Бондаренко Володимир Омелянович.
Випускники працюють в відомих галузевих організаціях і на підприємствах, в обласних, міських і районних електричних мережах та системах: Харківобленерго, Сумиобленерго, Полтаваобленерго, Луганськобленерго, Північна та інші енергосистеми НЕК України, проектних інститутах: «Харківенергопроект», «Укргідроенергопроект», «Укренергомережпроект» і в відділах енергетика на різних промислових підприємствах.
Спеціалізації «Системи управління виробництвом і розподілом електроенергії», «Технології кібербезпеки в електроенергетиці»
Підготовку проводить кафедра автоматизації енергосистем, завідувач кафедрою – професор, доктор технічних наук Гриб Олег Герасимович.
Випускники мають широкі можливості для працевлаштування, з успіхом можуть працювати на будь-якому енергетичному та промисловому підприємстві і зараз працюють в таких організаціях і на підприємствах: «Хартрон-Інкор», служби РЗА Харківобленерго, Північної енергосистеми НЕК України, Харківська ТЕЦ-5, Змієвська та інші ТЕС, проектних інститутах: «Харківенергопроект», «Укргідроенергопроект», «Укренергомережпроект», на багатьох електростанціях України та багатьох відомих промислових підприємствах.
Спеціалізація «Електроізоляційна, кабельна і оптоволоконна техніка»
Підготовку проводить кафедра електроізоляційної та кабельної техніки, завідувач кафедри – професор, доктор технічних наук, Гурин Анатолій Григорович.
З урахуванням того, що кафедра єдина на Україні, яка готує фахівців такого напрямку, випускники мають широкі можливості для працевлаштування на усіх кабельних заводах України і зараз працюють на таких підприємствах: «Південкабель» (м.Харків), «Азовкабель» (м.Бердянськ ), «Чернігівкабель», «Донбаскабель», «Одесакабель», об’єднання «Укрелектроремонт» і багатьох відомих енергетичних і промислових підприємствах.
БУДЕМО РАДІ ВАС ВЧИТИ І ПРОВЕСТИ РАЗОМ НАЙБЛИЖЧІ КРАЩІ У ВАШОМУ ЖИТТІ РОКИ!
З повагою до Вас і Вашого вибору, декан електроенергетичного факультету професор А.П.Лазуренко

                                                                                                                                                                                                             

Працює Центральна приймальна комісія

Вона готова відповісти на будь-які питання щодо прийому в НТУ «ХПІ». Ви можете отримати інформаційні матеріали про правила прийому, про факультети і спеціальності.

Чекаємо Вас щодня (крім вихідних) з 9-00 до 17-00 за адресою:

вул. Кирпичова, 2, навчальний корпус № 2 (7-поверховий), 1 поверх.

Читайте інформацію в блозі приймальної комісії

http://blogs.kpi.kharkov.ua/cpk/

Задавайте питання в форумі приймальної комісії

http://forums.kpi.kharkov.ua