ЕЛЕКТРОПРИВОД, МЕХАТРОНІКА ТА РОБОТОТЕХНІКА

       Напрямок «Електропривод, мехатроніка та роботехніка» дає можливість навчитись проєктувати та досліджувати електромеханічні системи  машин та механізмів, які застосовуються в усіх галузях промисловості, енергетиці, житлово-комунальному господарстві, будівництві та в аграрному секторі.

     А може ти цікавишся робототехнікою? Тоді дізнайся, як працюють роботи та маніпулятори, станки з програмним керуванням, та навіть електромобілі! Впродовж навчання студенти беруть участь у розробці та виготовленні мобільних роботів, систем електроприводів електромобілів, їх програмуванні та діагностиці. Хочеш оволодіти практичними навичками роботи з електрообладнанням? Для цього спеціальність має все необхідне!

     При вступі ти зможеш самостійно обрати одну з двох спеціалізацій, що привабить тебе більш за все. Отримавши освіту за одним з цих профілів, ти станеш бажаним працівником і зможеш реалізувати себе у профільних компаніях!

     Ти можеш переглянути відеопрезентацію цієї освітньої програми:

 

       Якщо тебе зацікавила  конкурсна пропозиція «Електропривод, мехатроніка та роботехніка», звертайся до нас будь-яким зручним для тебе способом:

   Цікавлять деталі? Зв’яжись безпосередньо з приймальною комісією інституту!!!

 

Корисні посилання: