Зустріч зі стейкхолдерами УКРНДІГАЗ, м. Харків

Разом з керівництвом Українського науково-дослідного інституту природних газів (УКРНДІГАЗ, м. Харків) обговорили питання стажування та працевлаштування найкращих студентів кафедри «Технології переробки нафти, газу та твердого палива» НТУ «ХПІ».

Представники УКРНДІГАЗ розповіли про вимоги до студентів як майбутніх співробітників, обговорили освітні програми технологій переробки нафти, гаазу та твердого палива, висказали свої зауваження та побажання. Зустріч була корисною та цікавою.

 

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт

Вітаємо Приходько Алевтину Максимівну студентку групи ХТ-320, і Гордієнко Дениса Олександровича студента групи ХТ-321 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт.

 

 

 

VІI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ПАЛЬНИХ КОПАЛИН»

На кафедрі 17 та 18 квітня 2024 р. пройшла VIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ПАЛЬНИХ КОПАЛИН»
На конференції були присутні 43 учасника. З доповіддю виступили 8 доповідачів:

  1.  О.І. Зеленський Вплив неорганічних та органічних добавок на якість металургійного коксу.
  2.  Д.О. Гордієнко, А.Б. Григоров Нові цеолітні каталізатори гідрокрекінгу вуглеводневої сировини.
  3.  К.О. Шмельцер, М.В. Кормер, Д.В. Мірошниченко, Д.В. Сагалай Вплив сировинних та технологічних факторів на сорбційні властивості коксу.
  4.  Д.В. Сагалай, Д.В. Мірошниченко Утилізація коксового дрібняку і  шламубрикетуванням  із звязуючою речовиною. 
  5.  П.П. Карножицький, П.В. Карножицький, Maryna Zhylina Розробка маловідходної технології переробки бурого вугілля.
  6.  А.А. Когтін, Д.В. Мирошниченко Аналіз технічних рішень в конструкції установок сухого гасіння коксу спрямованих на інтенсифікацію процесу сухого гасіння коксу.
  7.  Ю.Ю. Пархомов, Д.В.Мірошниченко Використання відходів олієжирової промисловості у якості котельного палива.
  8.  М.О. Рябченко, В.В. Лєбєдєв, Д.В. Мірошниченко, Р.В. Кривобок, О.Ю. Федоренко, В.В. Волощук Полімер-керамо-гумінові нанокомпозити для захисту від тепловізаційної детекції.

Зустріч з представниками ПАТ “Укрнафта”

 

На кафедрі 15.04.2024 р. відбулась зустріч з представниками ПАТ “Укрнафта”. Старший фахівець з підбору персоналу мережі АЗС Вікторія М’якшина та старший фахівець з підбору персоналу нафтогазвидобування Олена Клоченко розповіли про підприємство, про навички та знання, які повинні мати студенти. Обговорили умови проходження практики, освітньо-професійну програму бакалаврського та магістерського рівня. 

Зустріч була цікавою та плідною.

Було заключено договір про співпрацю.

 

Запрошення на відкриту зустріч з проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» за першим рівнем вищої освіти освітньої програми «Технології переробки нафти, газу і твердого палива»

28.02.2024 року в 17.25  запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в обговоренні  проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» за першим рівнем вищої освіти освітньої програми «Технології переробки нафти, газу і твердого палива».

Відкрита зустріч з експертами: ID 29417, 6028, 29394 Харківський політехнічний інститут
Час: 28 лютого 2024 17:25
Підключитись до конференції: Веб-посилання
Ідентифікатор конференції: 852 3248 4800
Пароль: 2024

Вітаємо з захистом дисертаційних робіт!

На кафедрі  технологій переробки нафти, газу та твердого палива 01.02.24 року відбулися захисти дисертаційних робіт аспірантів:

1. Абдель Сатер НАбіль,  керівник д.т.н. проф., професор кафедри технологій переробки нафти, газу та твердого палива Григоров А.Б., тема роботи ««Удосконалення технології переробки нафти з урахуванням її електрофізичних властивостей».
2. Малік І.К., керівник д.т.н., проф., завідувач кафедри технологій переробки нафти, газу та твердого палива Мірошниченко Д.В., тема роботи «Розробка технології отримання BIO-CHAR».

 

Запрошення на участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні технології переробки пальних копалин”

VІІ Міжнародна науково-практична конференція
“Сучасні технології переробки пальних копалин”

Організаційний комітет запрошує до участі в VIІ Міжнародна науково-практична конференція “Сучасні технології переробки пальних копалин”, яка відбудеться 17–18 квітня 2024 року на базі кафедри технологій переробки нафти, газу та твердого палива Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Міський турнір з Kahoot -вікторин

16 та 23 грудня в рамках міського турніру з Kahoot -вікторин проходила зустріч співробітників кафедри з учнями 11 класів шкіл Основ’янського району – 10, 12, 34, 48, 53, 66.
Юнаки продемонстрували виключну ерудованість та блискучі знання фізики, хімії, математики та інформаційних технологій.

 

 

 

 

Вітаємо випускників з успішним захистом магістерських робіт.

На кафедрі 11.12.2023 року відбулися захисти магістерських робіт.

Всі студенти захистили дипломні роботи на відмінно.

Вітаємо наших випускників з успішним захистом!

Кращі стартапи ХПІ від CIG

Експерти  освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB (CIG) відібрали учасників 7-го сезону від Харківського Політеху. Це відбулось на пітчингу, де аспіранти, студенти, молоді вчені  та викладачі  ХПІ презентували свої стартап-проєкти. Стипендіатами стали три команди із найкращими ідеями. Серед них: передова система виявлення мін; метод рекультивації ґрунтів, забруднених внаслідок військових дій важкими металами та радіонуклідами; високомобільна фотоелектрична система енергозабезпечення.  Відтепер команди, які потрапили у сезон, працюватимуть з фахівцями CIG до червня 2024р. , щоб реалізувати свої проєкти та почати їх комерціалізацію. Переможець отримає фінансування  свого стартапу. Слід зазначити, що в саме  в цьому навчальному році на конкурс CIG від ХПІ була подана  рекордна кількість стартапів —47 робіт.

Одним із перспективних стартапів є BrownC-Rec  метод рекультивації ґрунтів, забруднених внаслідок військових дій важкими металами та радіонуклідами. Керівник команди: завідувач кафедри технології переробки нафти, газу та твердого палива Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії Денис Мірошниченко. До команди входять  доцент кафедри Павло Карножицький та  студент Михайло Мірошниченко. Команда вже має дослідний зразок, патент, наукові статті та домовленості про співпрацю з провідними європейськими науковими центрами.

« Older posts