«Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення»
[Професор С. Кондрашов, голова секції, завідувач кафедри ІВТС]

Така секція працювала на кафедрі «Інформаційно-вимірювальні технології і системи» 13 березня 2015 р., коли відбувався II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка».n6(13)(19)

Актуальність тематики секції підтверджується широкою географією її учасників. Всього до оргкомітету конкурсу надійшло 23 наукових роботи з 7 міст України: Києва, Харкова, Львова, Одеси, Сум, Луганська, Дніпропетровська.

Визначення переможців проходило на основі результатів їх доповідей, відповідей на питання, актуальність їх робіт. Перше місце зайняла робота магістра НТУ «ХПІ» Ксенії Лисенко «Система управління безпечністю харчових продуктів» – науковий керівник професор С. І. Кондрашов. Друге місце зайняла робота Наталії Фещук з Львівської політехніки – науковий керівник професор В. М. Ванька. У ній розглядалася проблема поліпшення управління якістю електроенергії в мережах загального призначення.

Великий інтерес викликала робота з розробки та впровадження системи управління якістю Одеської державної академії технічного регулювання та якості, яке представив студент Віктор Підлісовській.

n6(13)(43)Робота секції проходила в атмосфері доброзичливості та вимогливості. Виконавці кращих робіт та їх наукові керівники отримали почесні грамоти Голови оргкомітету, проректора з наукової роботи НТУ «ХПІ» професора А. П. Марченко.

Кафедра «Інформаційно-вимірювальні технології і системи» отримала корисний досвід організації роботи секції і планує поширити географію учасників і збільшити кількість і якість наукових досліджень студентів в наступному році.