Відвідання шкіл та ліцеїв

Для залучення майбутніх абітурієнтів, що бажають навчатися на нашій кафедрі, регулярно проводиться профорієнтаційна робота з учнями шкіл та ліцеїв.

З цією метою 10 лютого 2016 р. пройшла зустріч зі старшокласниками ліцею “Професіонал”, на якій розповідалося про специфіку кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем, зокрема, про перспективи “Прикладної лінгвістики”.

Prof_10.02_3 Prof_10.02_1 Prof_10.02_2

У зустрічі взяли участь студенти 1 курсу, які поділилися своїми враженнями про навчання на кафедрі ІКС, так як самі нещодавно були абітурієнтами.


14 листопада 2016 р. кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем завітала до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 132 з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Студенти 1 та 3 курсів кафедри ІКС, колишні випускники цієї школи, розповіли учням 10-11 класів про спеціальність “Прикладна лінгвістика” та її актуальні напрямки.

132-2 132-1

17 квітня 2019 року викладачі та студенти кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем виступили на конференції “Мови світу” в Ліцеї №89.

Доцент кафедри ІКС Оробінська Олена Олександрівна розповіла про нашу кафедру і спеціальність “Прикладна лінгвістика”.

Студентки 1-го курсу групи 1.СГТ210.8в виступили з презентаціями: Сорокіна Ірина представила доповідь “Будова науки про мову” і Капітан Анастасія розповіла про Студентський альянс НТУ “ХПІ”.

Презентація спеціальності “Прикладна лінгвістика” на кафедрі ІКС
(автор: к.т.н., доцент кафедри ІКС Олена Олександрівна Оробінська)
Презентация


10 березня 2020 р. кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем завітала до Будянського ліцею Харківської районної ради. Студентка 2 курсу групи СГТ-318б Полевая Мирослава розповіла старшокласникам про спеціальність “Прикладна лінгвістика” та особливості навчання на кафедрі.