Про наші успіхи!
![](http://web.kpi.kharkov.ua/kmmm/wp-content/uploads/sites/110/2022/02/272672344_1546950719017476_4122030895067460551_n.jpg)
![👍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f44d_1f3fb.png)
⠀
![🙌🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f64c_1f3fb.png)
⠀
Нагадаємо, що у рамках курсу «Проєктне навчання» студенти кафедри КМАД за підтримки викладачів, кураторів та менторів створюють програмний застосунок для криміналістів. ⠀
⠀
![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f4aa_1f3fb.png)
⠀
Суспільна першочергова мета проєкту – розроблення базового модуля (підсистеми) «Інтерактивний протокол» інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування. ⠀
⠀
![👉🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
⠀
Що ще ми обговорювали: ⠀
⠀
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
тощо. ⠀
⠀
Особливо треба відзначити, що до генерування ідей та оцінювання продукту E-SPRAVA приєднались зовнішні експерти. Це свідчить про значущість застосунку та системний підхід до його створення. ⠀
⠀
На зустрічі, крім представників НТУ «ХПІ» та НЮУ ім. Ярослава Мудрого, були присутні: ⠀
⠀
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
⠀
Велика команда для великої E-SPRAVA! ⠀
⠀
Залишити відповідь