Студенти кафедри менеджменту та оподаткуванняШановні абітурієнти!

Ви робите один із найважливіших виборів Вашого життя – вибір професії, від якої, більшою мірою, буде залежати Ваше майбутнє. При цьому необхідно враховувати не тільки свої бажання, але і поточну ситуацію на ринку праці, затребуваність професії у сучасному житті.

Менеджмент – це той напрям діяльності, який є та буде користуватися попитом завжди, бо фахівці в цій сфері потрібні на будь-якому підприємстві або в організації.

 

У нас є навчання англійською мовою!
Важливо, що на менеджерських освітніх програмах в НТУ «ХПІ» вступники після зарахування мають змогу обрати англомовний курс навчання, де більшість предметів викладається повністю англійською мовою.
Англомовні програми з менеджменту та бізнес-адміністрування — це прекрасний варіант вивчення англійської мови в умовах повного занурення без додаткових витрат на курси! Навіть якщо зараз Ваше знання мови лише на рівні шкільної програми.
Також це підвищує Ваші шанси на участь у міжнародних програмах.
Про інші переваги навчання на нашій кафедрі читайте за посиланням.

Освітні програми та конкурсні пропозиції кафедри

Наша кафедра готує фахівців за наступними освітніми програмами (спеціалізаціями):

Менеджмент організацій та адміністрування

Мова навчання:  англійська або українська

Підготовка за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.

Детальніше про освітню програму ▶

Бізнес-адміністрування

Мова навчання:  англійська

Підготовка за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування (англійською мовою навчання)» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.

Детальніше про освітню програму ▶

Міжнародний бізнес

Мова навчання:  українська

Підготовка за освітньою програмою «Міжнародний бізнес» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.

Детальніше про освітню програму ▶

Умови вступу на освітні програми кафедри менеджменту НТУ «ХПІ» на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)

Вступ на бюджет за показниками: НМТ та/або ЗНО (широкий конкурс)
або Індивідуальна усна співбесіда (тільки для спеціальних умов вступу, в т.ч. за квотою-1 та квотою-2)
Вступ на контракт за показниками: НМТ та/або ЗНО
або Індивідуальна усна співбесіда (тільки для спеціальних умов вступу)

* В інформації можливі зміни.

Важливо!

У зв’язку з впровадженням воєнного стану в Україні, у 2022 році було змінено умови вступу до закладів вищої освіти. Зокрема, впроваджено національний мультипредметний тест (НМТ) – форму вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.

Також, довступних випробувань додається мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Для категорій вступників, що мають право на спеціальні умову встуту (в т.ч. за квотами), проводиться індивідуальна усна співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника з одного, двох або трьох предметів (складових: українська мова, математика, історія України), за результатами якої за кожний предмет (складову) виставляються оцінки за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»). Здійснюється закладом вищої освіти.

Формула розрахунку конкурсного балу, коефіцієнти, бонуси та квоти

Конкурсний бал (КБ)* = К1×П1 + К2×П2 + К3×П3 + ОУ

де
П1, П2, П3 – оцінки з першого, другого та третього предметів (Для предметів НМТ – це українська мова, математика та історія України відповідно. Можна заміняти предмет НМТ на ЗНО, в зворотну сторону ЗНО на НМТ не заміняється. Заміна предмету НМТ на ЗНО відбувається лише у випадку коли ЗНО не більше ніж на 15 балів чим НМТ).

ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до +10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Невід’ємні вагові коефіцієнти К1, К2, К3 зазначені в додатку до правил прийому (К1+К2+К3=1,0)

КБmax = 200

* – у випадку якщо КБ розраховується виключно за результатами ЗНО попередніх років використовується інша формула. Порадьтесь з приймальною комісією (за тел. +38(096)898-85-96). Для цього випадку П1, П2, П3 – це предмети ЗНО, які відповідають тим які були зазначені в умовах вступу року коли здавалося ЗНО.

Основні етапи вступної кампанії 2022

Реєстрація для складання НМТ – додаткова сесія – з 10 до 20 червня, спеціальна сесія – з 1 до 7 вересня (після реєстрації необхідно підтвердити участь та обрати населений пункт)

Основна сесія НМТ – з 18 липня до 10 серпня, додаткова – з 16 до 20 серпня, спеціальна сесія – з 12 до 16 вересня.
Реєстрація електронних кабінетів вступника – з 1 липня.

Подання заяв для вступу – з 29 липня до:

  • 8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди;
  • 23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту.

Вступні випробування: індивідуальні усні співбесіди – з 9 до 16 серпня.

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 29 серпня.

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – 2 вересня до 18:00.

Зарахування:

  • бюджет – 5 вересня.
  • контракт – визначають правилами прийому закладу, але не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця – до 19 вересня.

Детальніше про строки, спеціальні умови вступу, пільгові категорії вступників, квоти та інші деталі вступної кампанії 2022 читайте в офіційних Правилах прийому до НТУ «ХПІ».

 

Презентація освітніх програм кафедри менеджменту

Словник абітурієнта

Щоб не заплутатися з термінологією та дізнатися, що таке конкурсна пропозиція, чи що таке освітня програма, дивіться наш корисний словничок:

 


Новини кафедри

Онлайн-тренінг з фасилітації від Катерини Сушкової

Кафедра менеджменту ХПІ продовжує традицію гостьових лекцій та тренінгів від практикуючих фахівців! Цього разу запрошуємо усіх охочих на онлайн-тренінг «Основи фасилітації», який проведе наша випускниця Катерина Сушкова, яка є менеджером … Read More

0 comments

Online lecture and workshop on intercultural communication

Dear students, colleagues, and friends! We invite you to join an event that will be interesting for everybody who loves international management! “Cows, reengineered or worshipped — (why) are intercultural … Read More

0 comments

Invitation to participate in “CaBifU” project funded by DAAD and study at Rhine-Waal University of Applied Sciences in Autumn 2022!

Dear students, Department of Management, National Technical University “Kharkiv Polytechnic Institute” together with Rhine-Waal University of Applied Sciences invites you to make a pivot in your studying and gain the … Read More

0 comments

Викладачі кафедри менеджменту взяли участь у конференції Dukenet Network

6-7 червня 2022 року викладачі кафедри менеджменту НТУ «ХПІ» взяли участь у щорічній конференції міжнародної спілки університетів Dukenet Network, що пройшла 06.06-07.06.2022 в Університеті Тренто (Італія). Dukenet Network – мережа … Read More

0 comments

Відкрита онлайн-лекція з економічної соціології

Кафедра менеджменту продовжує традицію проведення зустрічей та відкритих лекцій фахівців та науковців з провідних навчальних закладів світу!  1 червня 2022 року запрошуємо всіх на лекцію «Guiding ideas and exemplary applications … Read More

0 comments

Онлайн-воркшоп з написання мотиваційного листа

Запрошуємо абітурієнтів на БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн воркшоп з написання мотиваційного листа! 28 травня 2022 року викладачі кафедри менеджменту НТУ «ХПІ» поділяться секретами успішних мотиваційних листів при вступі на закладів вищої освіти … Read More

0 comments