Студенти кафедри менеджменту та оподаткуванняШановні абітурієнти!

Ви робите один із найважливіших виборів Вашого життя – вибір професії, від якої, більшою мірою, буде залежати Ваше майбутнє. При цьому необхідно враховувати не тільки свої бажання, але і поточну ситуацію на ринку праці, затребуваність професії у сучасному житті.

Менеджмент та оподаткування – це ті напрями діяльності, які є та будуть користуватися попитом завжди, бо фахівці в цих сферах потрібні на будь-якому підприємстві або в організації.

 

У нас є навчання англійською мовою!
Важливо, що на менеджерських спеціалізаціях вступники після зарахування мають змогу обрати англомовний курс навчання, де більшість предметів викладається повністю англійською мовою.
Англомовні програми з менеджменту та бізнес-адміністрування — це прекрасний варіант вивчення англійської мови в умовах повного занурення без додаткових витрат на курси! Навіть якщо зараз Ваше знання мови лише на рівні шкільної програми.
Також це підвищує Ваші шанси на участь у міжнародних програмах.
Про інші переваги навчання на нашій кафедрі читайте за посиланням.

Освітні програми та конкурсні пропозиції кафедри

Наша кафедра готує фахівців за наступними освітніми програмами (спеціалізаціями):

Менеджмент організацій та адміністрування

Мова навчання:  англійська або українська

ЗНО для вступу на 1-й курс (2021): українська мова та література, математика та на вибір: історія України, іноземна мова, фізика, хімія, географія, біологія.

Підготовка за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.

Обсяг державного замовлення у 2021 році –  18 місць!

Детальніше про освітню програму ▶

Бізнес-адміністрування

Мова навчання:  англійська

ЗНО для вступу на 1-й курс (2021): українська мова та література, математика та на вибір: історія України, іноземна мова, фізика, хімія, географія, біологія.

Підготовка за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.

Обсяг державного замовлення у 2021 році – 6 місць!

Детальніше про освітню програму ▶

Податкове адміністрування

Мова навчання:  українська

ЗНО для вступу на 1-й курс (2021): українська мова та література, математика та на вибір: історія України, іноземна мова, фізика, хімія, географія, біологія.

Підготовка за конкурсною пропозицією «Податкове адміністрування» (спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування») здійснюється на бакалаврському рівні.  Продовження навчання в магістратурі відбувається за спеціалізацією «Оподаткування» (спеціальність 071 «Облік та оподаткування»).

Обсяг державного замовлення у 2021 році – 13 місць на спеціальність 072!

Детальніше про конкурсну пропозицію ▶

* В інформації можливі зміни.

Важливо!
В 2021 році ви можете подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання та до 30 заяв на контракт. Заяви подаються на конкурсні пропозиції. В нашому випадку вони відповідають назвам освітініх програм, наведених вище.
Приймаються сертифікати ЗНО 2018, 2019,2020 та 2021 років.

Календар вступної кампанії

Детальніше про строки, спеціальні умови вступу, пільгові категорії вступників, квоти та інші деталі вступної кампанії 2021 читайте в офіційних Правилах прийому до НТУ «ХПІ».

Словник абітурієнта

Щоб не заплутатися з термінологією та дізнатися, що таке конкурсна пропозиція, чи що таке освітня програма, дивіться наш корисний словничок:

 


Новини кафедри

Екскурсія на виробництво компанії ARIS

2 липня 2021 року студенти кафедри менеджменту та оподаткування НТУ «ХПІ» відвідали виробничі потужності українського виробника пакувальних матеріалів АRIS. За дві години студенти одержали: 1. Експрес бізнес тренінг від директора … Read More

0 comments

Навчаємо менеджерів креативно!

Що спільного у Міккі Мауса, Кота у Чоботях, Майка Возовськи, Албуса Дамблдора, Лізи Сімпсон, Скіпера, Спанч Боба та інших? А от що: у своїх проєктних роботах студенти наших англомовних програм … Read More

0 comments

Ph.D. defense of Mohamad Nehme

This day was remarkable for our department thanks to the brilliant defense of our Ph.D. student Mohamad Nehme who together with his scientific advisor Pavlo Brin have passed their unique … Read More

0 comments

Call for Erasmus+ scholarship applications!

Dear students! It is a great pleasure for us to announce a new call of the Erasmus+ program at our best strategic partner, Univerza v Mariboru (University of Maribor), Slovenia. … Read More

0 comments

Роботи переможців конкурсу відео про кафедру

Навесні 2021 року відбувся конкурс студентських відеороликів, присвячений 30-річчю кафедри менеджменту та оподаткування. Студенти представили вимогливому журі, що складалося з  викладачів кафедри, своє творче бачення теми  «Наше навчання на кафедрі … Read More

0 comments

Вітаємо нашу студентку з перемогою в конкурсі!

Щиро вітаємо студентку групи БЕМ-М620а Стефані Офосу Армаах, яка посіла призове місце у всеукраїнському конкурсі «Фестиваль інтелектуального креативу», який проводився в нашому університеті 26 квітня 2021 року! Стефані стала третьою … Read More

0 comments