Шановні абітурієнти!
Ви робите один із найважливіших виборів Вашого життя – вибір професії, від якої, більшою мірою, буде залежати Ваше майбутнє. При цьому необхідно враховувати не тільки свої бажання, але і поточну ситуацію на ринку праці, затребуваність професії у сучасному житті.
Менеджмент – це той напрям діяльності, який є та буде користуватися попитом завжди, бо фахівці в цій сфері потрібні на будь-якому підприємстві або в організації.
Англомовні програми з менеджменту організацій і адміністрування, міжнародного бізнесу та бізнес-адміністрування — це прекрасний варіант вивчення англійської мови в умовах повного занурення без додаткових витрат на курси! Навіть якщо зараз Ваше знання мови лише на рівні шкільної програми.
У 2024 році бакалаврські освітні програми «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Бізнес-адміністрування» отримали акредитацію міжнародною акредитаційною комісією ZEvA (Центральне агентство з оцінювання та акредитації, Німеччина), яка підтвердила повну відповідність якості, змісту, методів і технологій навчання міжнародним стандартам якості вищої освіти. Отримані сертифікати про акредитацію підтверджені Національною агенцією забезпечення якості освіти (НАЗЯВО) України (протокол №9 (59) від 16.04.2024).
Також це підвищує Ваші шанси на участь у міжнародних програмах.
Про інші переваги навчання на нашій кафедрі читайте за посиланням.
Освітні програми та конкурсні пропозиції кафедри
Наша кафедра готує фахівців за наступними освітніми програмами (спеціалізаціями):
Менеджмент організацій та адміністрування
Мова навчання: англійська або українська
Підготовка за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(098)591-93-03
+38(050)016-78-02
Бізнес-адміністрування
Мова навчання: англійська
Підготовка за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування (англійською мовою навчання)» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(098)591-93-03
+38(067)739-48-69
Міжнародний бізнес
Мова навчання: англійська або українська
Підготовка за освітньою програмою «Міжнародний бізнес» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському та магістерському рівнях.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(098)591-93-03
+38(050)303-27-28
Проєктний менеджмент
Мова навчання: українська
Підготовка за освітньою програмою «Проєктний менеджмент» (спеціальність 073 «Менеджмент») здійснюється на бакалаврському рівні.
Детальніше →
Довідки щодо вступу (Telegram, Viber):
+38(096)898-85-96
+38(067)739-48-69
Умови вступу на освітні програми кафедри менеджменту НТУ «ХПІ»
Бакалавський рівень, на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)*
Вступ на бюджет за показниками: НМТ та/або ЗНО (широкий конкурс) або Співбесіда (тільки для спеціальних умов вступу, в т.ч. за квотою-1 та квотою-2)
Вступ на контракт за показниками: НМТ та/або ЗНО (широкий конкурс) або Співбесіда (тільки для спеціальних умов вступу)
Магістерський рівень*
Вступ як на бюджет, так і на контракт за показниками: ЄВІ та ЄФВВ або Співбесіда та Фаховий іспит (тільки для спеціальних умов вступу)
* В інформації можливі зміни.
У зв’язку з впровадженням воєнного стану в Україні, у 2022 році було змінено умови вступу до закладів вищої освіти. Зокрема, впроваджено національний мультипредметний тест (НМТ) – форму вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.
Основні етапи вступної кампанії 2024
Вступ на бакалаврський рівень на основі повної середньої освіти (11 класів)*
Основна сесія НМТ – з 14 травня до 25 червня, додаткова сесія НМТ – з 11 до 19 липня.
Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.
Подання заяв на проходження співбесіди та творчий конкурс: з 3 липня до 18.00 10 липня (бюджет+контракт), з 3 липня до 18.00 25 липня (тільки контракт).
Проведення співбесід та творчих конкурсів – з 08 до 19 липня (бюджет+контракт), з 08 до 31 липня (тільки контракт) (участь в співбесідах та творчих конкурсах потребує попередньої реєстрації в ЗВО).
Подання заяв для вступу – з 19 липня до:
▪ 31 липня – для осіб, які вступають на основі НМТ, співбесід та творчих конкурсів, які складатимуться з 08 по 19 липня (бюджет);
▪ 31 липня – для осіб, які вступають за результатами НМТ, а також творчих конкурсів, які були складені з 08 до 31 липня (контракт).
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 05 серпня.
Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00, 08 серпня.
Зарахування:
▪ бюджет – 10 серпня.
▪ контракт –не пізніше 30 серпня.
Переведення на вакантні місця – до 17 серпня
Вступ на магістерський рівень*
Реєстрація для складання ЄВІ, ЄФВВ – з 07 травня до 18:00 29 травня.
Основна сесія ЄВІ, ЄФВВ – з 24 червня до 15 липня, додаткова – з 31 липня до 14 серпня.
Подання заяв на проходження співбесіди та творчий конкурс – з 01 липня до 18:00 27 липня.
Реєстрація електронних кабінетів – з 01 липня.
Подання заяв та документів – з 01 серпня до 22 серпня.
Вступні випробування:
▪ фахові іспити – з 17 липня до 28 липня.
▪ співбесіди з іноземної мови (для спеціальних умов вступу та другої вищої освіти) – з 17 до 28 липня.
▪ фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – з 01 серпня до 18:00 16 серпня.
Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 24 серпня.
Оприлюднення списків рекомендованих на контракт – не пізніше 28 серпня.
Підтвердження бажання навчатись на бюджеті:
▪ бюджет – до 18:00 26 серпня
▪ контракт – до 18:00 30 серпня
Зарахування:
▪ бюджет – 27 серпня
▪ контракт – 31 серпня
Переведення на вакантні місця – до 31 серпня.
Додатковий набір на контракт*
Додаткова сесія подачі заяв та документів для вступу на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбудеться у два етапи:
Додаткова сесія (І етап)
Подання заяв для вступу –з 02 вересня до 20 вересня
Реєстрація заяв на участь у співбесіді співбесіда замість НМТ, співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ – з 02 вересня до 19 вересня
Вступні випробування – з 11 вересня до 20 вересня
Оприлюднення рейтингових списків – 21 вересня
Виконання вимог до зарахування – до 27 вересня
Зарахування – до 30 вересня
Додаткова сесія (ІІ етап)
Подання заяв для вступу – з 01 жовтня до 18 жовтня
Реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ – з 09 жовтня до 17 жовтня (для магістратури)
Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях (співбесіда замість НМТ, фаховий іспит, творчий конкурс) – з 01 жовтня до 17 жовтня (для бакалаврату)
Вступні випробування – з 09 жовтня до 18 жовтня
Оприлюднення рейтингових списків – 19 жовтня
Виконання вимог до зарахування –до 25 жовтня
Зарахування – до 31 жовтня
* У інформації можливі зміни. Детальніше про строки, спеціальні умови вступу, пільгові категорії вступників, квоти та інші деталі вступної кампанії 2024 читайте в офіційних Правилах прийому до НТУ «ХПІ». Додаткова корисна інформація про вступ до НТУ «ХПІ» зібрана тут.
Презентація освітніх програм кафедри менеджменту
Новини кафедри
Представниці кафедри менеджменту презентували інноваційну екосистему Політеху в університеті Дрездена
Директорка стартап-центру «SPARK» НТУ «ХПІ» професорка кафедри менеджменту Наталія Шматько, професорка кафедри менеджменту Ганна Коптєва та завідувачка кафедри загальної економічної теорії доцентка Наталія Волоснікова здійснили виїзний семінар у Технічному університеті Дрездена (Technische Universität Dresden). … Read More
Лекція Яна Янсена для студентів-магістрів: CAPM model & EVA in Management
16 жовтня о 10:30 запрошуємо долучитися до онлайн-лекції Яна Янсена “CAPM model & EVA in Management”. Захід проходитиме англійською мовою. Лекція орієнтована на студентів магістратури і буде присвячена питанням фінансового … Read More
Онлайн лекція “Introduction to Software Solutions”
10 жовтня запрошуємо студентів, які вивчають менеджмент та бізнес, приєднатися до онлайн-лекції «Вступ до програмних рішень». Захід заплановано як першу з двох вступних сесій для учасників Літньої школи DAAD 2024 … Read More
Стажування для студентів у Kharkiv IT Cluster
Kharkiv IT Cluster запрошує студентів долучитися до річного стажування в своїй команді: За якими напрямами проходить стажування? Content creating Event management Public relations & communication Project management Успішне стажування передбачає … Read More
Координаційна зустріч щодо програми подвійного диплому DSG2 з міжнародного бізнесу
18 вересня Освітній центр «Німецький технічний факультет» НТУ «ХПІ» провів координаційну зустріч для студентів, присвячену програмі подвійного диплому DSG2 за новим напрямом «International Business». Ця програма – це чудова можливість … Read More
Наші студенти в Літній школі “SUSTAINABLE STATE OF NATURE 2.0” (Польща)
З 16 по 20 вересня 2024 року студентки кафедри менеджменту взяли участь у літній школі “SUSTAINABLE STATE OF NATURE 2.0” у Польщі, яка відбулася на базі Вроцлавського природничого університету в … Read More