Навчаючись на спеціальностях кафедри менеджменту НТУ «ХПІ», ви маєте можливість скористатись наступними перевагами:

Командні проекти

Ми використовуємо проектне навчання для формування управлінських навичок.

Навчання англійською мовою

На наших програмах Ви можете за бажанням  вивчати всі предмети англійською мовою, починаючи з 1-го курсу. Це прекрасна можливість вивчити бізнес-англійську, не витрачаючи гроші на додаткові курси. При цьому для початку достатньо шкільних знань. Більше про переваги англомовного навчання (на прикладі програми з бізнес-адміністрування) дивіться у відео.

Програми академічної мобільності

За угодами Erasmus+ наші студенти навчаються в Італії, Словенії, Угорщині, Німеччині, Польщі.

Актуальні компетентності

Відомі українські компанії щороку проводять презентації для наших студентів, а ми оновлюємо навчальні плани відповідно до вимог роботодавців.

Сучасні технології

Наші програми передбачають проведення бізнес-тренінгів, ділових ігор, управлінських поєдинків, а викладачі використовують комп’ютерні технології в процесі навчання. На нашій кафедрі використання мультимедійного проектора для лекцій, онлайн-тестів для контролю знань та «хмарних» технологій для обміну інформацією є звичайним щоденним явищем.

Участь у стартапах

Разом зі студентами технічних спеціальностей Ви можете стати командою нового Стартапу! На базі НТУ «ХПІ» діє стартап-центр «SPARK», спрямований на розвиток технічних та наукових стартапів із залученням представників економічних та менеджерських спеціальностей. Наші студенти можуть з легкістю бути частиною команд таких стартапів, оскільки на кафедрі менеджменту приділяється значна увага розвитку підприємницьких навичок у студентів.

 

Крім переваг безпосередньо нашої кафедри, є загальні переваги навчання в НТУ «ХПІ»:

Відео, де наші студенти відповідають на найпоширеніші запитання абітурієнтів щодо навчання на кафедрі менеджменту

Переваги англомовного навчання на прикладі програми з бізнес-адміністрування