Лугова Ірина

Рік випуску: 2012
Спеціальність: менеджмент організацій

«Одразу по закінченню вузу починала з менеджера по залученню клієнтів в міжнародній компанії UpSale, що займається комплексним інтернет-маркетингом. Тоді ще багато чому довелося вчитися, пізнаючи основи контекстної реклами, SEO, SMM, CPA-систем. Але знання, отримані в університеті, були основним фундаментом становлення як фахівця. Сьогодні я – менеджер-маркетолог в iProfit-agency. Люблю свою справу і з теплотою згадую Alma Mater.»

 

Єльникова Лілія

Рік випуску: 2012
Спеціальність: менеджмент організацій

С 2006 по 2012 вчилася в НТУ «ХПІ» на спеціальності Менеджмент організацій і закінчила з дипломом магістра з відзнакою. У Польщі читала лекції з тайм-менеджменту, також очолювала напрям по вихідним стажувань Харківського відділення AIESEC. C 2012 по 2013 працювала офіс-менеджером в Харківському відділенні «Сан ІнБев Україна» (Бізнес Сервіс Центр). З 2013 по 2015 була координатором з підтримки вдосконалення. З 2016 року перейшла на позицію провідного спеціаліста з підтримки систем навчання.

 

Задніпровська Дар’я

Рік випуску: 2014
Спеціальність: менеджмент організацій

Після закінчення навчання пройшла стажування у відділі по роботі з персоналом ЗАТ «Філіп Морріс Україна» і була запрошена на роботу в виробничий відділ компанії. Головне завдання Дар’ї – покращувати виробничі процеси, підвищуючи ефективність роботи виробництва, покращуючи якість продукції і оптимізуючи витрати. Вона аналізує кращі виробничі практики усього світу з метою впровадження найбільш ефективних з них на підприємстві, підтримує запуск нового обладнання і нових брендів, заохочуючи виробничі команди до участі в процесі постійних поліпшень і досягненні високих виробничих результатів компанії.

 

Чмига Дмитро

Рік випуску: 1998

Закінчив Політех з червоним дипломом. Після закінчення інституту вирішив пов’язати свою професійну діяльність з банківською сферою. Не зважаючи на відмінності спеціалізації, ХПІ дав базові знання, допоміг сформувати мислення, навчив думати, навчатися і працювати над поставленими цілями.
На сьогоднішній день обіймає посаду керуючого відділення АТ «ОТП Банк».

 

Попов Євген

Рік випуску: 2013

Після закінчення ХПІ вирішив реалізувати свій потенціал в ІТ-сфері. Працює в компанії Salford-Systems

 

Коваленко Анна

Рік випуску: 2004

Зараз працює фінансовим аналітиком в Carlsberg Ukraine