Музей НТУ "ХПI"

Сайт музею історії НТУ "ХПІ"

By

Ніч науки – 2019 у Музеї історії НТУ “ХПІ”

By

Ніч науки 2019

Шановні політехніки та харків’яни!

Запрошуємо вас у суботу, 21 вересня 2019 р., відвідати Музей історії НТУ “ХПІ”, де ви зможете не тільки ознайомитися з історією славетного вузу, але й взяти участь у конкурсах та отримати пам’ятні подарунки.

Чекаємо на вас з 12-00 до 22-00 на 3-му поверсі Ректорського корпусу.

Вхід вільний.

 

 

By

Вітання з новим навчальним роком

 

Поздоровляємо політехніків з початком нового навчального року!

Бажаємо творчості, наснаги, терпіння, успіхів.

Нехай ваша наполегливість дозволить досягти поставленої мети.

 

 

 

Ми напередодні святкування 135 річниці Харківської політехніки. Якщо ви маєте цікаві світлини, документи, експонати, просимо поділитися ними з музеєм.

By

Вітаємо!

Поздоровляємо династії Домніних, Литвиненко та Цвєткових з врученням Почесних Дипломів!

By

Зі святом!

Вітаємо усіх політехників зі святом – Днем Конституції України!

By

Гості музею

Як відомо 25 червня  в НТУ “ХПІ” відбулося відкриття Центру підтримки технологій та інновацій. У заході прийняли участь і гості з Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Вони з зацікавленням відвідали музей та  у  Книзі  Почесних гостей зробили запис:

By

Зустріч зі студентськими роками…

Традиційно  у травні  та червні  щорічно  відбуваються  зустрічі  випускників-політехніків. Цього року Alma Mater відвідали  випускники  групи 48А ЕМБ факультету 1974 року випуску.

Теплою була  зустріч  вже сивочолих студентів, які приїхали з Білорусі, Росії, різних міст України зі  своїм  деканом, д.т.н., професором  В.Т. Долбнею.

Під час екскурсії  гості  пізнали себе в одній з великих фотографій, які розташовані в експозиції. Вони пригадали, що  фотографія  була зроблена  під час лекції у аудиторії  №12 ректорського корпусу.  

By

Майбутні абітурієнти

           Наприкінці травня – на початку червня НТУ “ХПІ” відвідали школярі 5 – 9 класів СШ № 5, СШ № 14, СШ № 36, СШ № 120 м. Харкова. Вони з зацікавленістю прогулялися територією університетського містечка та ознайомилися з істрією одного з найстаріших технічних вузів України, видатними випускниками та можливостями навчання в НТУ “ХПІ”.  

         

          Цікаву подальшу програму для десятикласників СШ № 36 запропонували викладачі навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу НТУ “ХПІ”.

By

Канікули з Політехом

В рамках проекту ЦПК “Літні канікули з Політехом” у музеї історії НТУ “ХПІ” школярі гімназій та шкіл міста Харкова знайомляться з історією одного з найстаріших та найвідоміших вищих навчальних закладів України. Так, сьогодні музей відвідали учні СШ № 52, десятикласники Харківського педагогічного ліцею № 4, учні 7-го класу НВК № 45 “Академічна гімназія”. Заступник директора НВК № 45  “Академічна гімназія” Юрій Іванович Роменський висловив враження учнів від побаченого:

By

Сумуємо

Сумуємо з приводу передчасної смерті патріота Alma Mater Валерія Олексійовича Кравця – випускника ХПІ 1967 р., кандидата технічних наук, професора, вченого в галузі автоматики і приладобудування, обчислювальної техніки і програмування, проректора НТУ “ХПІ” у 1989-2015 рр., завідувача кафедри систем інформації НТУ “ХПІ” у 1993-2009 рр., Заслуженого працівника освіти України, Почесного доктора Мішкольцького університету (Угорщина).