Музей НТУ "ХПI"

Сайт музею історії НТУ "ХПІ"

Арсенал ідей Україна

 

Зимові канікули з Політехом

Вже традиційно у школярів Харківщини є можливість дуже цікаво провести зимові канікули. Для дітей Радою молодих вчених та кафедрами університету підготовлена безліч цікавих зустрічей. Діти можуть обрати приготування солодощів та інших смаколиків, познайомитися з новими технологіями у енергозбереженні, приготувати ялинкові прикраси, дізнатися про екологічний захист природи, про технології видобутку та переробки газу, нафти та твердих копалин, цікавинки зі світу мінералів, як сконструювати робота, поринути у світ пізнавальної мехатроніки, із чого народжується керамічні вироби.

Ось деякі фотоматеріали цих зустрічей:

Передноворічний майстер-клас

Під керівництвом доцента кафедри хімічної техніки та промислової екології Т.С. Тихомірової діти з вадами зору 5 класу КЗ “Харківська спеціалізована школа ім. В.Г. Короленка” виготовляли новорічні іграшки. Ними вони прикрасили ялинку Центру, деякі взяли з собою як сувенір. Асистентами доц. Т. Тихомирової були студенти 4-го курсу кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна.

Діти із задоволенням спілкувалися з політехніками.

Насамперед вони отримали смаколики від символічного святого Миколая – проректора Ю.І. Зайцева.

 


 

Захід до дня Святого Миколая

У центрі «Арсенал ідей» НТУ «ХПІ» відбувся захід для дітей з особливими потребами зі шкіл-інтернатів №№ 6 і 8 м. Харкова.

Справжнє свято зі Святим Миколаєм, Ангелом, подарунками та цікавими пізнавальними іграми організували для дітлахів співробітники кафедри технології переробки нафти, газу та твердого палива і кафедри видобутку нафти, газу та конденсату Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії НТУ «ХПІ» і представники АТ «Укргазвидобування»: доцент Михайло Братах, старший викладач Альона Тульська, аспіранти Олександра Івах, Вікторія Романова, студенти Мохаммед Хассан Салахелдін та Алі Аль-Дельбані, Еко Коллінз, Карман Анна та співробітник УкрНДІгаз Дмитро Добрунов.

На благодійному ярмарку з успіхом продавалися букети з фруктів, виконані студенткою гр. 2ХТ401.8п Анастасією Сердюк.

Діти із задоволенням брали участь у конкурсах, іграх та фотографувалися біля святкової ялинки, щиро дякували організаторам чудового заходу.