![Старт ігрового проектування](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2018/10/start.jpg)
Напротязі декількох десятиліть однією з форм проведення навчальних занять на кафедрі «Промислова і біомедична електроніка» є проведення курсового проектування з дисципліни «Цифрова схемотехніка» у вигляді гри. Чотирнадцять студентів третього курсу виявили бажання отримати навички з синтезу, монтажу та налагодження цифрового пристрою. Традиційно, студенти працюватимуть у складі проектно-конструкторських груп. Формування складу проектно-конструкторських груп а також їх […]