![Виробнича екскурсія для студентів](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2018/10/2.jpg)
Гарною традицією на кафедрі “Промислова і біомедична електроніка” стало проведення виробничих екскурсій для студентів першого курсу в рамках дисципліни “Вступ до спеціальності”. Цього разу майбутні фахівці відвідали підприємство “ОВЕН”, де познайомилися з основними відділами підприємства, отримали уявлення про основні етапи проектування електронних пристроїв, методах перевірки і випробувань електронної апаратури. Кафедра висловлює подяку співробітникам підприємства, що […]