![Інтерактивна лекція “Цікава електроніка”](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2019/01/afab61cf-040c-4ba9-8752-50ae9a6f75eb-225x300.jpg)
В рамках освітнього заходу “Канікули з Політехом” на кафедру завітали учні загальноосвітніх шкіл міста. Цього разу учні долучилися до інтерактивної лекції “Цікава електроніка“, де ознайомилися з перспективами розвитку та галузями застосування сучасних засобів промислової електроніки. Учні спробували себе у ролі монтажників електронних пристроїв та програмістів вбудованих систем – виконали монтаж та налагодження схеми світлодіодного маячка […]