![Міжнародний конкурс студентських проектів](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2019/05/60821420_2378982112391054_9081417543746322432_n.jpg)
Студенти кафедри стали учасниками Міжнародного студентського конкурсу “Медична інженерія та мікроелектроніка”, що проходить в Технічному університеті Молдови. Команда НТУ “ХПІ” представила власну розробку – медичний пристрій “Детектор внутрішніх крововтрат”. Конкурс складався з двох частин. В першій частині конкурсу із презентаційною доповіддю виступив Владислав Кальченко. В другій частині конкурсу принцип функціювання неінвазивного сенсора крововтрат пояснює магістрант кафедри […]