![Літня практика в Магдебурзі](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2019/07/IMG_7130-e1564557338928-1024x956.jpg)
З літньої практики в університеті ім. Отто фон Геріке в Магдебурзі повернувся студент нашої кафедри – Андрій Чепурко. Метою практики було ознайомлення з навчанням, дослідженнями та організаційною структурою кафедри, на якій студенти хотіли б продовжити своє подальше навчання на магістратурі. “Під час стажування ми познайомилися з інститутами та викладачами факультету електротехніки та інформаційних технологій, а […]