![Захист кваліфікаційних робіт групп Е-619а, Е-619за, Е-620са.](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2023/06/Znimok-ekrana-2023-06-22-143851-300x165.jpg)
Дев’ятнадцятого червня 2023 року, на кафедрі Промислова і біомедична електроніка відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів очної та заочної форми навчання. Не зважаючи на війну в нашій країні, всі студенти зробили все можливе, щоб гідно підготуватися до захисту. Вітаємо з досягненням чергової важливої вершини, коли отриманий в результаті кропіткої роботи диплом символізує пропуск у світ нової […]