Вітаємо студентку четвертого курсу, Зимненко Анастасію, яка вступила за обміном до Технічного університету Дрездену на спеціальність Informatik (Computer Science). Пишаємося нашими студентами!
Вітаємо студентку четвертого курсу, Зимненко Анастасію
![](http://web.kpi.kharkov.ua/pm/wp-content/uploads/sites/120/2022/05/2022-05-22-15.44.34-768x1024.jpg)
Кафедра управління проєктами в інформаційних технологіях
Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Вітаємо студентку четвертого курсу, Зимненко Анастасію, яка вступила за обміном до Технічного університету Дрездену на спеціальність Informatik (Computer Science). Пишаємося нашими студентами!