Участь в наукових заходах


19 травня 2023 року у Варшаві відбувся IV Міжнародний семінар «Управління ІТ-проектами» (ITPM 2023),
організований Варшавським університетом наук про життя, Українською асоціацією проектного менеджменту, Київським національним університетом будівництва та архітектури, Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя, Дортмундський університет прикладних наук і мистецтв (Німеччина); AGH University of Science and Technology (Краків, Польща), International University of Information Technology та IT Astana University (Казахстан). Матеріали планується опублікувати на платформі у збірнику з ISSN, проіндексованому базою даних Scopus. Тематика відображає актуальні проблеми у сфері управління ІТ-портфоліо, програмами, проєктами, розглянуті теоретичні розробки і практичне впровадження.Завідувачка кафедри стратегічного управління Гринченко Марина Анатоліївна та аспірант Москаленко Володимир Юрійович представили роботу на тему «Information technology for strategic analysis of IT company projects»

ДОПОВІДЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА: АСПЕКТИ СПРОЩЕННЯ ТОРГІВЛІ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇЇ БЕЗПЕКИ» В БАКУ

27 січня 2017 р завідувач кафедри стратегічного управління, д.т.н., проф. І. В. Кононенко зробив доповідь в м. Баку на науково-практичній конференції, присвяченій 25-річчю Державного митного комітету Азербайджанської Республіки, «Економічна безпека: аспекти спрощення торгівлі і забезпечення її безпеки». Тема доповіді: «Економічна складність як фактор економічної безпеки». У доповіді проф. І.В.Кононенко відзначив великі досягнення Азербайджану за роки незалежності і звернув увагу на значні резерви в області подальшого розвитку економіки. Він порівняв за індексом економічної складності п’ять держав, близьких за чисельністю населення: Азербайджан, Австрію, Білорусію, Болгарію, Швейцарію і показав, що значення індексу економічної складності пов’язані з індексом ефективності товарних ринків і з ВВП на душу населення. Для розглянутих країн зроблено висновок, що збільшення економічної складності сприяє стабільності експорту і збільшенню його обсягу. Економічна складність сприяє збільшенню економічної безпеки, впливаючи практично на всі її складові.

ДОПОВІДЬ НА Лондонському саміті ЛІДЕРІВ
16-17 квітня 2014 р завідувач кафедри стратегічного управління проф. І.В.Кононенко взяв участь в Лондонському саміті лідерів – авторитетних зборах провідних фахівців світу в галузі розвитку міст. Тема саміту: швидка урбанізація: економіка, суспільство, менеджмент. В рамках саміту пройшло засідання секції Міжнародної конференції «Інтегроване стратегічне управління, управління проектами і програмами розвитку підприємств і міст». Організатором конференції є кафедра стратегічного управління НТУ «ХПІ». І.В.Кононенко зробив перший пленарний доповідь на тему: «Імітаційна модель науково-технологічного розвитку України» .Серед спікерів конференції: Ян Малкахи, керуючий директор Лондонського офісу компанії Gensler (Великобританія); Родні Тернер, професор управління проектами в SKEMABusinessSchool в Ліллі (Франція); Хіроші Танака, засновник Японської асоціації управління проектами. Всього в саміті взяли участь представники 35-ти країн світу. В ході пленарного засідання та інвестиційних сесій саміту потенційні інвестори, бізнесмени, вчені, автори принципово нових технологій в області вирішення завдань урбанізації запропонували інвестиційні проекти розвитку територій, програми з екологічної безпеки, а також створення комфортних умов для життя.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *