20.05.2025 на кафедрі управління проєктами в інформаційних технологіях було проведено ділову гру «Вибір підходу до управління портфелем проєктів організації». У діловій грі прийняли участь студенти групи КН-М524, які навчаються на кафедрі управління проєктами в інформаційних технологіях за освітньою програмою «Управління проєктами у сфері інформаційних технологій». Керівник гри: лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор, д.т.н., професор кафедри управління проєктами в інформаційних технологіях Ігор Володимирович Кононенко.
Управління портфелем проєктів є однією з найважливіших функцій управління в сучасній організації (підприємстві). Від прийнятого підходу до управління портфелем проєктів залежить успіх досягнення стратегічних цілей організації.
Метою гри було визначення кращого підходу до управління портфелем проєктів організації серед альтернативних.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Для розв’зання задачі було обрано метод вибору підходу до управління портфелем проєктів організації, запропонований у роботах І. В. Кононенко, М. Кподжедо. Гра проходила на прикладі управління портфелем проєктів великої ІТ компанії, назва якої не розголошується.
В обговоренні результатів гри прийняла участь доцент кафедри управління проєктами в інформаційних технологіях І. В. Шуба. Була присутня також доцент кафедри фізики А. О. Савченко.