Команда кафедри «Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» посіла 3 місце у світі в Teaching Competition Global Final Awards Huawei ICT Competition 2025–2026.
https://piitu.education/
Детальніше про результати конкурсу:
https://e.huawei.com/en/talent/news/#/details?consultationId=5674
До складу команди увійшли:
- Андрій Копп — завідувач кафедри
- Марія Білова — доцент
- Денис Аркатов — доцент
У межах конкурсу команда представила підхід до модернізації ІТ-освіти через інтеграцію Huawei ICT Academy в освітній процес.
Під час реалізації проєкту було оновлено спеціалізовані курси освітніх програм F2 «Інженерія програмного забезпечення» та F3 «Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи», впроваджено індустріальні технології Huawei ICT Academy та організовано навчання через LMS-платформу Huawei ICT Academy.
Результатами впровадження стали підвищення успішності студентів, зростання мотивації до навчання та здобуття практичного досвіду роботи з сучасними технологіями.
Проєкт демонструє ефективність поєднання університетської підготовки та індустріальних рішень для формування конкурентоспроможних ІТ-фахівців міжнародного рівня.
