Тестування в NIX

Розклад ВЕСНА 2k21

Розклад Весна 2k21

Кафедра ПІІТУ: краща освіта для кращих абітурієнтів

Кафедра ПІІТУ залучає найкращих абітурієнтів, які вже зі шкільних років беруть участь в престижних конкурсах і представляють нашу країну на міжнародних змаганнях. Одна з таких креативних дівчат – Анастасія Ліщенко, першокурсниця кафедри ПІІТУ, студентка спеціальності «інженерія програмного забезпечення».

Студент кафедри ПІІТУ – учасник Blockchain хакатону

На початку грудня відбувся Восьмий всеукраїнський Blockchain хакатон, в якому взяв участь студент кафедри ПІІТУ – Нго За Фат.

Захист дипломів: актуальні теми та змістовні дослідження

8-10 жовтня на кафедрі ПІІТУ відбувся захист дипломних робіт магістрів, що навчаються за освітньо-професійними програмами спеціальностей 121 «інженерія програмного забезпечення», «122 комп’ютерні науки», 126 «інформаційні системи та технології».

Новий розклад 2 курсу

розклад 2k20 осiнь

IT марафон вихідного дня 17-18 жовтня

17 – 18 жовтня в рамках «марафону вихідного дня» було проведено одразу три онлайн-заходи, які були організовані Громадською організацією «Українське науково-освітнє товариство» спільно з викладачами кафедри ПІІТУ НТУ «ХПІ» і сертифікованими фахівцями НВНДЦ «SAP Академія» з ініціативи ЄС Meet and

Непоправна втрата

Колектив кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління з глибоким сумом повідомляє, що 14 жовтня 2020 року на 71-му році життя пішов з життя наш колега, видатний педагог, учений, професор, кандидат технічних наук – Олександр Євгенович Голоскоков.

Програма Erasmus+ в університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт Hochschule Würzburg-Schweinfurt.

Оголошується конкурс для отримання стипендій на навчання у рамках програми Erasmus+ на осінній семестр 2020/21 н.р. в університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт Hochschule Würzburg-Schweinfurt.

Наукова робота студентів кафедри

Студент кафедри ПІІТУ взяв участь у Міжнародній науково-технічній конференції «Контроль і управління в складних системах».