Студент кафедри менеджменту набуває управлінський досвід у студентському самоврядуванні

19 листопада в НТУ «ХПІ» відбулися вибори Голови Органу студентського самоврядування «Студентський Альянс».  За результатами виборів новим Головою СтудАльянсу став Данило Господарисько, здобувач освітньої програми «Бізнес-адміністрування».  Його плани включають роботу з розширення кар’єрних можливостей студентів, залучення роботодавців для практики студентів та багато іншого для розвитку потенціалу політехніків!

Основними цілями діяльності СтудАльянсу є захист прав та інтересів студентів, сприяння науковій, спортивній та творчій діяльності студентів,  організація цікавих заходів для молоді, співпраця з органами студентського самоврядування інших ЗВО, а також з молодіжними та студентськими організаціями України. Тому не дивно, що саме у такій діяльності студенти кафедри менеджменту, які навчаються, щоб у майбутньому стати успішними керівниками,  реалізують свої здібності та набувають досвіду.

Зазначимо, що Данило не єдиний представник кафедри менеджменту в керівництві ОСС. Так,  інформаційний відділ очолює Єлизавета Шульцева, яка також також вивчає бізнес-адміністрування.

Бажаємо новому Голові та усім учасникам ОСС наснаги та успішної реалізації усіх задумів!

Поділитись: