Випускники кафедри

Випускники кафедри працюють на підприємствах і компаніях України а також ближнього і далекого зарубіжжя.

Гмиря Олексій Юрійович, 2007 р випуск. Головний енергетик ТОВ ПЛАНЕТА ПЛАСТИК
Галаган Віра Сергіївна. Рік випуску 2021. Посада : Технік-технолог. Державне підприємство “Ізюмський приладобудівний завод”
Тертишна Марина Юріївна. Рік випуску 2021. Посада: інженер-технолог. Державне підприємство “Ізюмський приладобудівний завод”
Мотовилов Дмитро Миколайович. Посада: інженер- технолог. Бакалавр – 2018 рік.
Подорожко Олег Владимирович, 2020, TPBS продакшн (ТiПiБiеС Продакшн), Фахiвець з НК (радiологiчний метод)
Крикун Вадим Романович. 2021 рік випуску. АТ «ФЕД». Інженер-технолог.
Табаченко Дмитро Андрійович, рік випуску 2021, ХАКБ, інженер-дослідник 3-ї категорії
Анацький Максим Ігорович. 2021 р.в. Компанія WizardsDev. Посада QA Automation
Міщанов Артур Олександрович. Рік випуску – 2021 год. Компанія – ДП “ХАКБ”. Посада – інженер-технолог 2 категорії
Левченко Виктор Григорьевич, 2007р., ННЦ “ХФТІ”, інженер ІІ категорії.
Ященко Катерина Андрiïвна, рiк випуску: 2020. Компанія “Хімпроект”. Інженер в архітектурно-будівничому відділі. Проектівник 3D моделей
Стрижак Тетяна Сергіївна. 2019рік. Інженер з метрології 2 категорії сектору непобутових споживачів Відділу інспектування управління метрології
Горпинич Олександр Сергійович, рік випуску 2020. Місце роботи: Сервісний центр KITS. Посада: сервісний інженер з ремонту комп’ютерної техніки
Якіменко В’ячеслав Олександрович, 2021, Wizards Dev, Junior Backend Developer
Колєсниченко Артем Олександрович, 2019, Ericsson Esti AS, technician
Крамаренко Тарас Анатольевич, працював у різних галузях (теплова енергетика, машинобудування, атомна енергетика, газопроводи, нафтопроводи, котли, судини під тиском та ін.) на даний момент начальник лабораторії неруйнівного контролю у АТ “ФЕД” (галузь: авіація).
У 2009 році закінчив навчання у НТУ “ХПІ” кафедру прилади та системи неруйнівного контролю.
Володію видами неруйнівного контролю: VT; PT; MT; UT; RT.
Адонін Валентин Ігорович, 2017 Twin Win Games 2д художник
Осадчий Владислав Олександрович. 2019 ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн». Провiдний фахiвець з неруйнiвного контролю. (Радiографiчний метод)
Овчаренко Николай Михайлович, 2014 р.в. ООО “Хімлаборреактив”. Проект-менеджер з НК
Похваленна (Маслова) Марія Сергіївна, випуск 2012. Tallinna Masinatehas OÜ. Менеджер з якості. Спеціаліст UT-III, VT-II
Нефьодова Вікторія Сергіївна, 2018 рік. випуску, Kitchen profi, менеджер

 


lashkov_300

Лашков Андрій Геннадійович

Лашков Андрій Геннадійович

Після отримання диплома спеціаліста в 2007 році вступив на роботу в ПАТ “Харківміськгаз” (www.gorgaz.kharkov.ua) в лабораторію зварювання (www.laboratoriasvarki.narod.ru).
У 2010 році отримав підвищення на посаду начальника лабораторії зварювання ПАТ “Харківміськгаз”.
Специфіка роботи: проведення неруйнівного (рентгенівський, ультразвуковий, візуально-оптичний) контролю зварних з’єднань газопроводів, а також проведенням механічних випробувань сталевих і поліетиленових газопроводів. Лабораторія має випробувальне обладнання та засоби вимірювальної техніки з діючої метрологічної перевіркою, актуальні нормативні, методичні та інші документи, необхідні для проведення випробувань, вимірювань і технічних розрахунків в галузі діяльності лабораторії.


levchenko_300

Левченко Віктор Григорович

Левченко Віктор Григорович

Випускник 2007 року. Розподілився на практику (2006) в ТОВ “Харківський професійний коледж” (http://www.profcollege.kharkov.ua).
Після закінчення інституту (2007) залишився працювати в коледжі викладачем Харківського Регіонального Атестаційного Центру з неруйнівного контролю.
У 2008 році отримав підвищення на посаду начальника лабораторії якості ТОВ “ГПК”.
Контроль якості виконується як неруйнівними методами, які не зачіпають фізичних властивостей випробовуваних об’єктів, так і руйнівними методами, при виконанні яких випробовуваний зразок піддається механічного руйнування.


nesterova_300

Нестерова Ірина Олександрівна

Нестерова Ірина Олександрівна

Випускниця 2009 року. З моменту закінчення ВНЗ працюю інженером-технологом на ДП “ХМЗ “ФЕД” (http://www.fed.com.ua/) в лабораторії неруйнівних методів контролю.
Продукція підприємства затребувана не тільки в авіаційній промисловості України і країнах СНД, а й в країнах далекого зарубіжжя – Індії, Ірані, Китаї, Чехії та інших. Контроль виробленої продукції повинен бути стовідсотковим і відповідальним. Тому найбільш придатними методами контролю є неруйнівні, які дають високу точність контролю, вироби при цьому залишаються придатними для експлуатації.
В мої основні обов’язки входить робота з ультразвукового неруйнівного методу контролю: розробка інструкцій і карт контролю серійних деталей; розробка методик контролю досвідчених деталей; настройка і узгодження систем ультразвукового неруйнівного контролю та інше.
В даний час на базі лабораторії знаходяться два сучасних ультразвукових дефектоскопа: УД4-76 і EPOCH-XT. Контроль здійснюється луна-методом прямими і циліндричними перетворювачами. Об’єкти контролю – деталі для агрегатів авіатехніки та авіаційних двигунів, які після складання встановлюються на літаки АН-32, АН-72, АН-74, АН-148, БЕ-200, ІЛ-96, МіГ-29, СУ-34, Як-42 та інші, вертольоти КА-32, КА-52, Мі-8, Мі-28 та інші; деталі для спеціальної та залізничної техніки. Ультразвуковим методом успішно проводиться контроль дифузійної зварювання по межі сталь-бронза.
В даний час проводжу експериментальні роботи по впровадженню нового для нашого підприємства иммерсионного методу контролю, який дає більш точні результати про стан об’єкта і виявляє більш дрібні дефекти.


pilipenko_300

Пилипенко Сергій Юрійович

Пилипенко Сергій Юрійович

Після закінчення з відзнакою Дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона в 1985 році був прийнятий в лабораторію металів Запорізької АЕС (http://www.npp.zp.ua/) дефектоскопистом по рентгено-гамаграфування 4-го розряду.
Галузь діяльності:
– Розробка і впровадження нових сучасних методик ультразвукового контролю (контроль аустенітних, композитних і плакованих зварних з’єднань трубопроводів і обладнання АЕС);
– Проведення експертного контролю обладнання та трубопроводів АЕС;
– Прийом та впровадження у виробництво сучасних систем контролю, мікропроцесорних ультразвукових дефектоскопів і товщиномірів;
– Технічний супровід поставок систем контролю парогенератора, корпусу і кришки реактора;
– Метрологічна експертиза технічної документації;
– Супровід договорів поставок ТМЦ та послуг підрозділу;
– Як член атестаційної комісії СКМ, бере активну участь у виробничому і технічному навчанні персоналу, підвищенні кваліфікації та періодичної атестації контролерів.
Також займаюся організацією і керівництвом практичним навчанням студентів (НТУ “ХПІ”), які направляються на ВП ЗАЕС на переддипломну та виробничу практики.


mishanchuk_photo_2_full

Міщанчук Едуард Віталійович

Мищанчук Эдуард Витальевич

Випускник 2011 року. Працюю в ПП ДДП при ПАТ “Миколаївський суднобудівний завод “Океан” (http://www.shipyard-okean.com/company/index.php) дефектоскопистом III рівня в лабораторії з неруйнівного контролю та технічної діагностики. Наше підприємство проводить післяремонтного і пускову діагностику іноземних судів фірм: DNV (Норвегія), BV (Франція), SIEMENS (Німеччина), а також суден Російського, Українського та Японського регістрів.
Після отримання диплома бакалавра успішно пройшов акредитацію в UKAS (UNITED KINGDOM ACCREDITATION SERVICE) і отримав всесвітній сертифікат III рівня з ультразвукового контролю (фахівців такого рівня 4 людини в Україні, прим.ред.).
Продовжую заочне навчання в магістратурі на кафедрі ПМНК.


Nozdrachova

Ноздрачова Катерина Леонідівна

Ноздрачова Катерина Леонідівна

Закінчила НТУ “ХПІ” в 2005 році. Пішла шляхом кар’єрного зростання і в 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Експрес метод ультразвукового контролю довгомірних виробів”.
В даний час працюю доцентом кафедри “Прилади і методи неруйнівного контролю”.

 

 

 

 


homyak_300

Хомяк Юрій Валентинович

Хомяк Юрій Валентинович

Після закінчення інституту НТУ “ХПІ” у 2007 році вступив до аспірантури.
Викладаю мікроелектроніку на кафедрі “Прилади і методи неруйнівного контролю” на посаді доцента. Маю звання доцента та ступінь кандидата технічних наук.
Займаюся розробкою приладів вихретокового контролю.

 

 


IMG_2747

Тищенко Анна Анатоліївна

Тищенко Анна Анатоліївна

У 2008 році закінчила інститут і вступила до аспірантури НТУ «ХПІ». У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Електромагнітний метод і пристрій для контролю глибини механічного зміцнення металевих циліндричних виробів». В даний час старший викладач кафедри «Прилади і методи неруйнівного контролю».

 

 

 


IMG_0074

Глібова Лілія Василівна

Глібова Лілія Василівна

У 2009 році закінчила магістратуру НТУ “ХПІ”. Захистила кандидатську дисертацію.
Займаюся дослідженнями розвитку методу ультразвукового контролю ємнісними перетворювачами.

 


BJbDOb705iQ

Хащина Сергій Володимирович

Хащина Сергій Володимирович

Після закінчення інституту в лютому 2011 року працював стажистом на кафедрі “Прилади і методи неруйнівного контролю”. Навчався в аспірантурі, де займався розробкою і дослідженням автоматизованих систем ультразвукового контролю електромагнітної-акустичним методом.
На даний момент працюю майстром КВП і А в ГПУ Полтавагазвидобування.


romanyk_300

Романюк Маргарита Ігорівна

Романюк Маргарита Ігорівна

У 2011 році закінчила інститут з червоним дипломом магістра приладобудування. Завдяки широкопрофільною підготовці на “рідний” кафедрі за рекомендацією вступила до аспірантури НТУУ “КПІ” за спеціальністю “Прикладна акустика та звукотехника”. Успішно захистила дисертацію, отримала ступінь кандидата технічних наук.

 

 

 

 


Савченко

Савченко Михайло Анатолійович

Савченко Михайло Анатолійович

У 2006 р закінчив НТУ “ХПІ”, електромашинобудівний факультет за спеціальністю “Прилади та системи неруйнівного контролю”, інженер-електрик. У тому ж році пройшов атестацію в Харківському центрі АЦНК “Укренергочормет” і отримав кваліфікацію спеціаліста з неруйнівного контролю II рівня (вид контролю – ультразвукова дефектоскопія). У тому ж році я почав свою роботу в інженерному центрі “Енергомаш” в лабораторії зварювання як інженер-технолог. В мої обов’язки входила безпосередня атестація зварників, налагодження приладів і складання технологічних карт контролю для дефектоскопистів. У 2011 р я пройшов переатестацію і отримав європейський сертифікат фахівця II рівня по НК (вид контролю – ультразвукова дефектоскопія, візуально-вимірювальний контроль). На даний момент я працюю провідним інженером відділу неруйнівного контролю в ТОВ НТП “Трансгаздіагностіка”. Наша організація займається діагностикою і паспортизацією об’єктів газотранспортної системи.


IMG_9911

Кравченко Євген Леонідович

Кравченко Євген Леонідович

Закінчив у 2009 році електромашинобудівний факультет Національного технічного університету “ХПІ” за спеціальністю “Прилади і системи нерозривно-вирішального контролю”. Захистив на відмінно дипломну роботу на тему “Дослідження і розробка Магнітопружний перетворювача”. Отримав диплом магістра з спе-ціальностей “інженер-дослідник з приладобудування”.
З 2009 р – по сьогоднішній день працюю інспектором-методистом в навчальному та ат-тестаціонном центрі ПрАТ “ВТП” Укренергочормет “. В УЦ і АЦНК займаю посаду відповідального за проведення кваліфікаційних-ційних іспитів по НК, а також експлуатацію і зберігання екзаменаційних і навчальних зразків. Проводжу спеціальні підготовки та передатестаційні консультації для кандидатів на атестацію з методів неруйнівного контролю.
Маю сертифікат II-го рівня по магнітопорошковому контролю за процедурою НПАОП 0.00-6.14-97 (Порядок сертифікації персоналу з неруйнівного контролю).


IMG_9929

Кадигріб (Мареха) Діана Іллівна

Кадигріб (Мареха) Діана Іллівна

У 2008 році захистила диплом бакалавра за напрямом “Приладобудування”, а в 2010 році захистила на “відмінно” диплом спеціаліста та здобула кваліфікацію інженера-електрика за фахом “Прилади і системи неруйнівного контролю “. Тема моєї дипломної роботи: “Режими просвічування віпромінюванням рентгенівськіх апаратів”. Переддипломна практика і обробка самої дипломної роботи проходили на базі ПТП “Укренергочормет” УЦ і АЦНК під керівництвом директора Харлей Миколи Федоровича.
Після закінчення вузу з 2010 року по теперішній час працюю в ПАТ “ВТП” Укренергочормет “, УЦ і АЦНК (Навчальний і атестаційний центр з неруйнівного контролю), на посаді інженера-методиста. Сфера діяльності: відповідальна за розробку, оновлення та ведення фонду нормативно -технічної документації, що використовується при навчанні та проведенні кваліфікаційного іспиту. Робота в центрі мені цікава і дуже подобається, а відмінний і дружній колектив сприяє гарній і успішній роботі


IMG_3122

Познякова Маргарита Євгенівна

Познякова Маргарита Євгенівна

У 2012 році закінчила магістратуру НТУ «ХПІ» з відзнакою. Зараз є асистентом кафедри, захистила кандидатську дисертацію.

 

 

 

 

 


Ретівов Костянтин Валентинович

Ретівов Костянтин Валентинович

Випускник 2016 року. Працює інспектором з валідації та підтримки у Канаді.
Onstream Pipeline Inspection
ILI & MFL Data Analyst – Level 1 and Validation Support