Готуємось до вступа до магістратури! 08-31.05.2023 реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ онлайн/офлайн

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ!

З 08 по 31 травня 2023 року проводимо офлайн та дистанційно реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Зареєструватися на проходження ЄВІ необхідно ВСІМ особам, які на основі диплома бакалавра бажають вступати у 2023 році до магістратури на освітні програми ННІ СГТ.

Зареєструватися на проходження ЄФВВ необхідно особам, які на основі диплома бакалавра бажають вступати у 2023 році до магістратури на освітні програми «Психологія» (053 Психологія), «Соціологічне забезпечення економічної діяльності» (054 Соціологія) або «Адміністративний менеджмент» (281 Публічне управління та адміністрування).

Консультацію можна отримати електронною поштою – vstup.sgt@khpi.edu.ua, телефонами (телеграм) 095-315-91-08 або 050-712-77-02 або в нашій групі НТУ “ХПІ”📚📝 Соціально-гуманітарна освіта.

Для успішної дистанційної реєстрації пропонуємо наступний алгоритм:

  1. Сформуйте комплект сканованих або фотокопій реєстраційних документів:
  • Заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році (непотрібна для студентів четвертого курсу ННІ СГТ);
  • 3х4 кольорова фотокартка для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ, і назву(-и) єдиного фахового вступного випробування (облік та фінанси, право та міжнародне право, економіка та міжнародна економіка, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Зважте також на те, що є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті воно стане недоступним для вибору. Радимо не зволікати з реєстрацією.

  1. Надішліть на електронну адресу vstup.sgt@khpi.edu.ua скановані або фотокопії реєстраційних документів.

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

  1. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

Після звірки інформації, вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком (УкрПошта або НоваПошта).

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.