🎨 Харківська незламність у барвах: виставка професорки ННІ СГТ Наталії Годзь у Львові! 🏛️✨

Мистецтво як форма опору, пам’ять поколінь та нескінченна любов до Харкова — саме таким став творчий проєкт нашої колеги, який цими днями презентували у стінах Львівського фахового коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша.

Авторка експозиції — Наталія Годзь, докторка філософських наук, професорка кафедри філософії ННІ СГТ НТУ «ХПІ». 🧬👩‍🏫

💡 Про що розповідають полотна?

Це не просто орнаменти, це історія виживання та пошуку сенсів під звуки обстрілів. Пані Наталія почала активно творити з початком повномасштабного вторгнення, перетворюючи малювання на інструмент збереження ідентичності.

Чому ця виставка особлива?

🔹 Род: У роботах відчувається дух предків авторки — вчителів та народних цілителів із Полтавщини та Кіровоградщини.

🔹 Символізм та опір: Кожна композиція — це відповідь на війну. Це той самий оптимізм, який ввесь світ бачив у щоденних постах Наталії Годзь у Facebook, що незмінно починалися словами: «Добрий день, Харкове!» 🏙️💪

🔹 Міст між містами: Виставка стала результатом щирої дружби та творчої колаборації з львівськими колегами — Марією Ваврух та Роксоланою Гавалюк, для яких пані Наталія свого часу стала провідником у справжній, український та незламний Харків.

На відкритті виступив голова студентського самоврядування коледжу Назар Ханик, підкресливши, наскільки важливим сьогодні є мистецтво, що несе надію. 🤝🌟

Пишаємося нашою професоркою! Наталія Годзь — приклад того, що науковець ХПІ — це людина глибокої душі, яка силою своєї творчості здатна об’єднувати країну від Сходу до Заходу.

📍 Експозиція триває у коледжі ім. Труша. Дякуємо львів’янам за теплий прийом нашої талановитої харків’янки! 🏛️❤️

Поділитись: