Представники кафедри «Деталі машин та гідропневмосистеми» в рамках виконання господарського договору та перспективи укладання нових договорів відвідали славетний ПАТ «Запоріжсталь». Окрім науково-дослідної роботи за поточним етапом календарного плану, проведено багато плідних зустрічей. Відбулися конструктивні обговорення нових науково-технічних проблематик на виробництві з конкретними пропозиціями по майбутнім сумісним договорам, розглянуто питання поглиблення співпраці у сфері освіти, організації практики і працевлаштування студентів. Ми вдячні за дуже теплу зустріч і сподіваємось на розширення нашої співпраці.
ПАТ “Запоріжсталь” відвідали співробітники кафедри ДМ та ГПС НТУ “ХПІ”
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2024/06/Zaporizhstal-14_06_24-1024x961.jpg)