В рамках святкування Дня науки в НТУ «ХПІ» 17 травня 2024 року у Навчально-науковому інституті Механічної інженерії і транспорту пройшов круглий стіл «Студентський науковий гурток: від ідеї до інновації» у онлайн-форматі. Співкерівник гуртка «Інженерія вузлів», що діє на кафедрі «Деталі машин та гідропневмосистеми» доц. Бородін Д.Ю. зробив доповідь щодо наукової роботи гуртка в рамках наукових проєктів, які реалізуються на кафедрі та відзначив залученість студентів до їх реалізації.
У ННІ Механічної інженерії і транспорту пройшов круглий стіл «Студентський науковий гурток: від ідеї до інновації»
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2024/05/photo_2024-05-18_01-23-14-1024x576.jpg)