02 квітня у безпечному просторі НТУ “ХПІ” пройшов День відкритих дверей з ННІ МІТ. Кафедра “Деталі машин та гідропневмоситеми” прийняла участь у стем-зоні, де ми розповіли учасникам про сучасні автоматизовані пневматичні системи і те, як вони розвивають промисловість, а також запросили до вступу на спеціальність 131 – Прикладна механіка спрямування 06 Smart-гідропневмосистеми.
День відкритих дверей з ННІ МІТ
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2024/04/02_04_24-1024x845.jpg)