У п’ятницю 20 травня 2022 року відбулась зустріч завідувача кафедри “Деталі машин та гідропневмосистеми” д.т.н., проф. Гайдамаки Анатолія Володимировича з профорієнтаційних питань із учнями 11 класу Таранівської школи Чугуївського району Харківської області.
Були дані відповіді на гострі питання з вступу в НТУ “ХПІ” та видані агітаційні матеріали.
Окрема подяка директору школи Дроботовій Вікторії Іванівні!
Пройшла зустріч з учнями 11 класу Таранівської школи Чугуївського району Харківської області
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2022/05/2-768x1024.jpg)