В продовженні проведення профорієнтаційних заходів у “Регіональному центрі професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу” викладачі кафедри були запрошені на зустріч з учнями групи ПМТЕ-21, під час якої розповіли про НТУ “ХПІ”, ННІ МІТ, кафедру “Деталі машин та гідропневмосистеми”, спеціальності та освітні програми. Були дані відповіді на питання щодо вступної кампанії.
Зустріч з учнями групи ПМТЕ-21 “Регіонального центру професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу” м.Люботин
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2024/04/03_04_24-1024x690.jpg)