Сьогодні кафедра “Деталі машин та гідропневмосистеми” провела чергову профорієнтаційну зустріч із майбутніми вступниками, присвячену важливому питанню методів оцінки своїх шансів на вступ да ВНЗ у 2024 році. Ну і традиційно, запрошуємо усіх вступників доєднуватися до нас: Спеціальність 131 – Прикладна механіка, Освітня програма “Моделювання технічних систем”!
Зустріч, присвячена оцінці шансів на вступ да ВНЗ
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2024/06/photo_2024-06-08_22-59-47-996x1024.jpg)