ХПІ презентує освітній проєкт про альтернативну енергетику

21 листопада відбудеться презентація освітнього проєкту харківського Політеху «Sustainable and Renewable Energy. Essential». До участі запрошуються студенти, викладачі, науковці університету. Це можливість отримати основні знання, навички та досвід у галузі сучасних технологій відновлюваної енергетики. Спікери проекту — провідні експерти цієї сфери, практики, викладачі з університетів США та Канади.

Організатори — Об’єднання молодих вчених НТУ «ХПІ» за підтримки Посольства США в Україні, компанії DroneUA. Презентація відбудеться 21 листопада о 16.00 на платформі Zoom. Всі охочі зможуть дізнатися детальну інформацію про проєкт, реєстрацію та участь.

Представлятимуть проєкт: директор Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ» професор Роман Томашевський, директор Навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики НТУ «ХПІ» професор Олексій Ларін, співзасновник та керуючий партнер компанії DroneUA Валерій Яковенко.

Посилання на Zoom-конференцію:

Topic: Освітній проєкт “Sustainable and Renewable Energy. Essential”

Time: Nov 21, 2022 16:00 Kyiv

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/89948828755?pwd=V0FkdzNFSjdhcFB6ZWhyOUd6MkJaQT09

Meeting ID: 899 4882 8755

Passcode: 211122

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *