XI Українська олімпіада з лінгвістики серед школярів

XI Українська олімпіада з лінгвістики проходила 9 і 10 березня на підземному поверсі в Ліко-ліцеї на Теремках у м. Кіїв.
До участі у змаганні були допущені переможці відбіркового етапу олімпіади, що проходив очно в окремих регіонах України та через інтернет для решти учнів.
Командний тур проходив у суботу, 9 березня, з 16:00 до 19:00. Вісім команд у складі 3 або 4 учасники кожна, працювали в єдиному заліку над однією розлогою задачею.
Особистий тур проходив у неділю, 10 березня та тривав з 10:00 до 14:00. Учасники працювали у двох заліках: для молодших та старших класів. В обох заліках журі запропонувало на розв’язування чотири рівноцінних задачі.

Харків представляли дві школярки Інюхіна Марія (8-ий клас) – ліцей 152 та Семенюк Марія (6-ий клас) – ліцей 150. Хоча учасників від Харкова могло бути більше, але у зв’язку з війною не всі змогли чи захотіли брати участь. Але обидві Маші, а також їхні мами приїхали з ними до Києва та гідно виступили. Варто зазначити, що обидві Маші з багатодітних сімей, сім’я Інюхіної Марії становить 4 дитини, а сім’я Семенюк Марії – 3 дитини, таким чином їхні досягнення є ще більш вражаючими. Результати очікуються за два тижні. Віримо у перемогу, але вже сама участь та приїзд із Харкова до Києва та участь в олімпіаді – це величезна перемога.

Особливу подяку хотілося б сказати організаторам заходу, які не лише сплатили дітям та батькам дорогу, а й проживання у готелі. А також забезпечили безпечне проведення цього заходу. Сподіваємось у майбутньому бачити талановитих дітей у нас на кафедрі та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні.
Наша кафедра й надалі продовжуватиме тісне співробітництво з ліцеями 150, 152 та 156 та допомагатиме талановитим дітям розкрити себе.