Талановиті випускники нашої кафедри – Театр «Очерет»

17 березня у Харкові відбувся поетичний вечір «Кава з Очеретом».

Режисер театру – Олександр Шанідзе – випускник нашої кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем, розповів про театр «Очерет», концепт природності та надав відповіді на запитання відвідувачів зустрічі.

«Так як однією з основних ідей нашого театру – є створення справжнього ком’юніті однодумців, то ми вирішили провести івент, на якому вийде поспілкуватися з Глядачем особисто.»

Оскільки приблизно через місяць «Очерет» святкуватиме свою першу річницю з дня заснування, з лютого проходять різні заходи.

«Величезну купу часу ми досліджували, навчались та готувались до вистав. Однак однією з основних ідей нашого театру — створення справжнього ком’юніті однодумців. Тож ми вирішили провести івент, на якому вийде поспілкуватися з Глядачем особисто», — каже Анастасія, представниця театру.

Захід відбувся в кав’ярні «Very Milky — cofee soul».

Учасники колективу читали власні вірші та прозові твори. Розповідали історії про театральні тренінги, а також розповідали про театр. Читали вірші харківського поета, а нині військового Андрія Несміяна.

Окрім саміх учасників театру, прочитати вірші вийшли і гості заходу.

А наприкінці зустрічі, була проведена невеличка вправа зі створення образної композиції зі звуків на основі заданого слова. Кожен охочий отримав гілочку очерету на пам’ять.

Театр «Очерет»: Telegram, Instagram