Запрошуємо на День відкритих дверей кафедри КМАД
Кафедра комп’ютерної математики і анализу даних запрошує абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей в НТУ “ХПІ” 6 червня 2017 року.
Ви зможете дізнатись більше про кафедру КМАД, про результати її діяльності в області освіти, науки та техніки, поставити запитання її представникам, відповіді на які допоможуть не помилитися з остаточним вибором!
Залишити відповідь