Допис гордості!
![](http://web.kpi.kharkov.ua/kmmm/wp-content/uploads/sites/110/2022/11/313089253_499831568828357_1982862327731873929_n.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/kmmm/wp-content/uploads/sites/110/2022/11/313025785_499835872161260_8416309437813415128_n.jpg)
За 24 години необхідно було розв’язати 25 задач. Доба програмування!
У змаганні брали участь понад 6 тисяч команд зі всього світу, серед яких був і колектив від кафедри «Комп’ютерної математики та аналізу даних».
Ця доба була справжнісіньким випробуванням та викликом. З різних міст та різних країн команда зуміла створити для себе робочі умови так, ніби учасники сиділи за одним круглим столом.
![🤘🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f918_1f3fb.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Давайте привітаємо команду: Барбашева Катерина, Anastasiia Boiko, Тепляков Андрій та Олена Борисівна Ахієзер — невтомна натхненниця, тренерка та завідувачка кафедри КМАД — Елена Ахиезер
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Залишити відповідь