Вступнику

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія
Конкурсна пропозиція “Хімічні технології та інженерія”
За освітньою програмою
“Хімічні технології та інженерія”
кафедра
надає фахові знання за професійно-профільним напрямом
“Технологія композиційних матеріалів та полімерних покрить протикорозійного захисту, промислового та архітектурного дизайну”,
у межах якої відбувається підготовка фахівців у сфері
технології виробництва лакофарбових матеріалів
та у сфері
технології одержання захисно-декоративних лакофарбових покрить.
За роки незалежності українська лакофарбова промисловість
сформувалася як реальний сектор економіки України,
який перебував у стані постійного зростання!
Що зумовлювало великий попит на фахівців лакофарбників!

 У даних умовах лакофарбова промисловість стає стратегічною галуззю економіки України, яка потребує фахівців!

Саме лакофарбові матеріали та покриття на їх основі є основним способом протикорозійного захисту та захисно-декоративного оздоблення (промислового та архітектурного дизайну) під час відновлення численних об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, житлових будинків тощо.

Чому необхідно здобувати фахові знання саме у нас?

  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») – це бренд високоякісної хіміко-технологічної освіти.
  • НТУ “ХПІ” один із університетів України, що входить одразу до двох найголовніших світових рейтингів  QS та THE World University Rankings.
  • На кафедрі діє науково-практична школа лакофарбників (заснована в 1944 р.), якою на даний час керує доктор хімічних наук Крамаренко Віктор Юрійович.
  • Педагогічний колектив має багаторічний досвід підготовки фахівців за професійно-профільованим напрямом “Технологія композиційних матеріалів та полімерних покрить протикорозійного захисту, промислового та архітектурного дизайну”.
  • Фахові знання, які надає кафедра, є поєднанням класичних та сучасних світових тенденцій розвитку хімічних технологій, що забезпечує широку можливість працевлаштування.
  • Протягом навчання індивідуальний та інтерактивний підхід до кожного студента (з урахуванням їх особистих інтересів) з метою формування здатностей прогнозування властивостей полімерних матеріалів і покрить та застосуванням новітніх технологій у виробництві.
  • НТУ «ХПІ» (кафедра) є асоційованим членом «Асоціації українських виробників лакофарбової продукції», завдяки чому відбувається:
    – постійний моніторинг змісту освіти за професійно-профільованим напрямом із залученням усіх сучасних тенденцій її розвитку;
    – проходження виробничої практики на провідних підприємствах із сертифікованими лабораторіями;
    – можливість організації дуальної форми освіти.
  • Кафедра в особі д.х.н. Крамаренка В.Ю. є членом Технічного комітету стандартизації № 168 «Лаки та фарби», діяльність якого пов’язана з розробкою гармонізованих із міжнародними державних стандартів (ДСТУ ISO, ДСТУ EN), що безпосередньо застосовуються до навчального процесу.
  • Як показує досвід, якісна хіміко-технологічна освіта дозволяє нашим випускникам реалізувати себе як професіонала (інженера-технолога) в усіх сферах хімічних технологій.

Можливості працевлаштування:

На посаді інженера-технолога; інженера-дослідника:
– На підприємствах із виробництва лакофарбової продукції (більше 200 в Україні);
– На підприємствах, що пов’язані з одержанням захисно-декоративних полімерних покрить у сфері таких технологій: оздоблення і дизайн у будівництві та архітектурі з застосуванням сучасних технологій декорування; одержання захисно-декоративних покрить з застосуванням сучасних технологій фарбування у машино-, турбіно-, літакобудуванні, електротехнічній, меблевій промисловості, тощо;
– У лабораторіях метрологічного, митного контролю та сертифікації;
– У чисельних підприємствах малого та середнього бізнесу, що пов’язані з застосуванням лакофарбових матеріалів на виробництві металевих, дерев’яних та полімерних меблів, вікон, дверей, усіх видів пакувальної продукції, тощо.
– На станціях технічного обслуговування автомобілів із застосуванням сучасних технологій колорування та ремонтного фарбування;
– У науково-дослідних лабораторіях виробничих підприємств та проектних організаціях, які пов’язані з розробкою та застосуванням передових сучасних технологій.

П р о ф е с і й н и й    л а к о ф а р б н и к
п о в и н е н   м и с л и т и   п р о ф е с і й н о !

І ми цьому навчаємо!
Доказом тому є наші численні випускники,
які працюють у різних сферах лакофарбової технології.
Кожним із них ми пишаємося!!!

Ми відбудуємо славетну Україну, яка розквітне усіма кольорами!

 

Вступна компанія

 

paint_kpi_kharkov kafedratpkm@gmail.com

+38 066 394 6760 Олександр Валерійович Циганков, завідувач кафедри

+3805 0402 6223 Галина Дмитрівна Нескорожена, заступник завідувача кафедри