![Робоча нарада з представниками компанії GlobalLogic](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2022/12/1-2-300x120.jpg)
(На фото: доцент кафедри промислової і біомедичної електроніки Вячеслав КУЛІЧЕНКО, спеціалісти відділу навчання і розвитку Наталія МИХАЙЛЮК та Оксана СЕВРЮКОВА ) Напередодні відбулася нарада викладачів кафедри з співробітниками відділу Навчання та розвитку компанії GlobalLogic. На порядку денному були питання щодо поглиблення практичних знань з програмування для вбудованих систем, реалізація практичних навичок в умовах онлайн навчання, […]