![Наші студенти навчаються в Німеччині.](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2023/12/Zobrazhennya1-300x200.jpg)
Біля десяти студентів кафедри ПБМЕ в жовтні 2023 року розпочали навчання за програмою подвійних дипломів DSG:2. Цей проєкт реалізується з 2022 року Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке (OVGU) (Німеччина). Студенти другого курсу спеціальності «Електроніка» НТУ «ХПІ» були зараховані до німецького вишу на перший курс і за умови успішного навчання […]