![НОВИЙ РІК З КАФЕДРОЮ «ПРОМИСЛОВА І БІОМЕДИЧНА ЕЛЕКТРОНІКА»](http://web.kpi.kharkov.ua/pbme/wp-content/uploads/sites/161/2024/01/Zobrazhennya13-300x169.png)
29 грудня студентами кафедри промислової і біомедичної електроніки було проведено святковий онлайн майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас. Студент групи Е-623са Нечипорук Максим представив проект зі створення новорічної LED-ялинки, яка може стати гарною прикрасою робочого місця чи оригінальним подарунком. Команда студентів з групи Е-622а (Васечко Денис, Топтунов Микита, Піюков Ілля та Моденко Роман) презентували проект зі […]